БУРЖУЙ В ОТОЧЕННі ДАВНіХ ДРУЗіВ і ВОРОГіВ, АЛЕ З НОВИМИ ЖіНКАМИ

Ганна Соболевська 21 липня 2000, 00:00

Читайте також

Ганна СОБОЛЕВСЬКА

Канал «1+1» запустив у виробництво наступні 15 серій «Дня народження Буржуя», спільного українсько-російського серіалу, що став хітом минулого телевізійного сезону. Про те, що продовження буде, було зрозуміло вже по «відкритому фіналу», до якого вдалися творці. Але на те, що це відбудеться так швидко, не могли сподіватися навіть найпалкіші шанувальники «Буржуя». Не кажучи вже про критиків. Адже серіал — справа не тільки дуже трудомістка, а й дорога. Проте неймовірний успіх першої частини проекту благотворно позначився на його подальшій долі: меценатів і спонсорів не бракувало. Значні грошові вливання у виробництво «Буржуя» здійснив український «Ва-Банк».

Отже, приблизно вже на початку осені розпочнуться зйомки. Зараз же триває підготовчий період. Під керівництвом режисера Анатолія Матешка проходять проби акторів, відбір натури. Вже знайдено сільську екзотику, оглянуто і затверджено вулички та дворики міста, будинки і ресторани, в яких буде «гуляти буржуазія» серіалу. Відомий київський ресторан «Конкорд» ризикнув стати одним із дійових місць «Дня народження Буржуя». Що ж до акторів, то тут на знімальний майданчик йде справжня навала. На проби приходять і «заслужені» і «рядові» служителі театрального мистецтва.

Чоловічий склад серіалу залишається старим — Буржуй (Валерій Ніколаєв), Товстий (Анатолій Журавльов), Артурчик (Дмитро Шевченко), Пожарський (Віталій Линецький), Психіатр (Володимир Горянський), злодій Кудла (Андрій Смоляков). А ось із жінками відбудуться деякі зміни. Аміною, подругою Буржуя, доведеться пожертвувати, щоб звільнити дорогу новим героїням і «підштовхнути» сюжет до несподіваних і пікантних поворотів.

На фото: кадр із фільму «День народження Буржуя»

ІІ
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
Останні новини
USD 26.73
EUR 28.60