"Парад Надій-2016": ритми танцю

Леся Ільєнко 3 березня 2016, 20:01
танец_11

Читайте також

 

У столиці відбувся XXVII Міжнародний турнір зі спортивних танців "Парад Надій-2016", у якому взяли участь близько тисячі танцювальних пар з України та інших країн світу. 

Загалом, ця унікальна подія, якою жила столиця, справді здатна об'єднувати. Це ж не жарт: дві тисячі спортсменів, які презентують різні вікові категорії. Серед них і любителі, і професіонали. 

Добрі традиції "Параду Надій" збирають у Виставковому центрі "Київекспоплаза" і давніх друзів, і дебютантів цього важливого заходу. Організатор змагань Валентина Федорчук каже, що "Паради Надій" — одна з найяскравіших подій свого роду в нашій країні. І їй є підстави довіряти: пані Валентина — заслужений тренер України зі спортивного танцю, голова колегії Асоціації спортивного танцю України, суддя вищої категорії всесвітньої Ради Танцю. 

Самба, румба, пасадобль, джайв, ча-ча-ча — барвисте розмаїття латиноамериканського танцю захоплювало глядачів "Параду Надій-2016". 

Стилю та вишуканості додавала європейська програма — віденський вальс, танго, повільний вальс, фокстрот. 

До речі, група компаній "Фокстрот" та Асоціація спортивних танців активно підтримують саме цей захід. 

Отже, на паркеті — 30 рефері "Параду": арбітри зі Словенії, Німеччини, Італії, Польщі, звісно, з України. 

"Парад Надій" традиційно визначає найкращих у певних вікових категоріях. Наприклад, у категорії "юніори 2, Rising Stars латино" перемогу вибороли представники клубу "Спортданс" — кияни Крістіан Хілл та Анастасія Лемішко. 

У "стандарті" відзначилися представники київського клубу "Данс-арт" — Арсеній Гіра та Іванна Соломаха. Київський клуб "Спортданс" також презентував чудових представників у категорії "сеньйори" — Павла та Олену Орел (латина). 

А клуб "Ренесанс" із Дніпропетровська — виставив на паркет Володимира та Ольгу Гринь (стандарт). 

Категорія "дорослих" — це знані професіонали. Вони викликали справжній захват глядачів, затягували в енергетичний вир майже кожного з поціновувачів спортивного танцю. Серед переможців — Максим Бондар та Єлизавета Внучкова (Київ), Ігор Рєзнік і Марія Поліщук (Київ). 

Размік Папян та Олена Романенко (Кривий Ріг), а також Олексій Галактіонов та Ольга Щедріна (Київ) здобули лідерство у стандартній програмі. 

Словосполучення "спортивні танці" часто є синонімом "бальних танців", або ж "спортивних бальних танців". Насправді такі танці — то справжня наука і філософія, яка передбачає свою специфіку, різні програми. Зокрема, латиноамериканська програма — вже згадані вище самба, ча-ча-ча, румба etc. А європейська програма — віденський вальс, квікстеп, танго, повільний вальс, повільний фокстрот. 

Якщо гортати сторінки історії, то, звісно, бальні танці постійно трансформувалися. Майже кожна епоха додавала своїх відтінків "рухам на паркеті". Втім, дослідники вважають, що бальні танці як напрям сформувалися на основі європейського танцю, а його, своєю чергою, оживила африканська та латиноамериканська танцювальна культура. 

Отже, чудово, що й сьогодні "Парад Надій" об'єднує на паркеті спортсменів різних вікових категорій — у різних танцях. Вони захоплюють блискучою технікою виконання, пристрасністю, емоційною мімікою. 

Варто також додати, що всі рефері — це чемпіони і справжні легенди спортивного танцю. Отже, надії не згасають, — танець триває.

Інформаційний партнер проекту — "Дзеркало тижня. Україна".

 

Теги:
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
Останні новини
USD 27.12
EUR 29.45