«ЕНЕРГОКЛУБ УКРАЇНИ»… ЗАПРОШУЄ «ЗА СТІЛ»

Алла Єрьоменко 8 вересня 2000, 00:00

Читайте також

Читачі «ДТ» вже знають, що з 12 до 15 вересня в Ялті проходитиме Міжнародна конференція «Енергоринок України — EMU-2000». Програму конференції вже було узгоджено, коли в голови організаційного комітету конференції Геннадія Романова (який разом зі співробітниками його харківського підприємства «ЕнергоКлуб України» є ініціатором і організатором уже третьої міжнародної енергоконференції) виникла ідея провести засідання «круглого столу», тему якого сформульовано на основі питань, що найчастіше звучали під час підготовки конференції, — «Необхідність і достатність реформування енергоринку України для безпеки держави». Тож ми уповноважені запросити для обговорення нагальних енергопроблем буквально всіх держчиновників, хто колись мав стосунок до цієї теми й сьогодні уповноважений курирувати ПЕК.

Ми згодні з паном Романовим у тому, що це справді буде корисна та змістовна розмова. Отже, добродії екс-міністри, «енергетичні» віце-прем’єри, як нині діючі, так і ті, хто протягом певного часу обіймав ці посади, сподіваємося почути вашу думку про ситуацію в ПЕК.

Якщо ви збираєтеся взяти участь у конференції й у цьому засіданні «круглого столу», повідомте оргкомітет про свою думку та про свої ідеї за телефонами: (0572) 10-53-53; 10-48- 48.

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
Останні новини
USD 26.55
EUR 28.89