ГЛИНОЗЕМНИЙ БУДЕ ПРОДАНО

28 липня 2000, 00:00

Читайте також

Перший віце-прем’єр міністр Юрій Єхануров підтримує пропозицію повністю приватизувати Миколаївський глиноземний завод й наміри компанії «Український алюміній», французької компанії Pechiney та Європейського банку реконструкції та розвитку спільно брати участь у подальшому розвитку підприємства. На зустрічі з першим віце-прем’єром «Український алюміній», Pechiney та ЄБРР заявили про зацікавленість у розвитку МГЗ і запропонували урядові продати останні 25% акцій.

За словами першого віце-прем’єра, уряд почне розглядати пропозиції «Українського алюмінію», Pechiney та ЄБРР відразу ж після того, як одержить їхні офіційні пропозиції.

Зараз Фонд держмайна володіє 25% акцій МГЗ, компанія «Український алюміній» контролює близько 66% Миколаївського глиноземного. Цього року МГЗ запланував збільшити виробництво глинозему на 11% порівняно з 1999 роком до 1,1 млн. тонн і вкласти 3,6 млн. доларів у модернізацію виробництва.

У січні—червні МГЗ збільшив виробництво глинозему на 27,5% порівняно з січнем—червнем минулого року — до 551,5 тис. тонн.

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
Останні новини
USD 26.55
EUR 28.89