НАМ ДОПОМОЖУТЬ ПРОПАГУВАТИ ЗАХИСТ ПРАВ ЛЮДИНИ

8 вересня 2000, 00:00

Читайте також

Президент України Леонід Кучма підписав у вівторок в Нью-Йорку Декларацію у сфері «Терпимість і розмаїтість: погляд у XXI століття», яка стосується забезпечення прав людини. Як повідомив журналістам постійний представник України при ООН Володимир Єльченко, декларація «має символічне значення», що, мабуть, і так усім було ясно.

Країни, що підписали декларацію, заявляють про свій намір виявляти толерантність і приділяти підвищену увагу заходам, спрямованим на недопущення порушення прав людини, зокрема забезпеченню необхідних законодавчих і економічних заходів. Декларація передбачає зобов’язання кожної країни повністю відмовитися від расової дискримінації.

Як повідомив В.Єльченко, під час зустрічі у вівторок із Верховним комісаром ООН з питань прав людини Мері Робінсон глава Української держави звернувся до неї з проханням, аби офіс Верховного комісара надав Україні допомогу в проведенні комплексу заходів для припинення торгівлі жінками й дітьми. Зокрема йдеться про допомогу східноєвропейського офісу Верховного комісара щодо проблеми торгівлі жінками, а також у підготовці українських експертів в офісі Верховного комісара в Женеві; про законодавчу допомогу, про нарощення зусиль у пропаганді захисту прав людини в Україні.

В інтерв’ю агентству «Інтерфакс-Україна» після зустрічі з Л.Кучмою М.Робінсон повідомила, що Президент України висловив стурбованість «зростанням проблеми» торгівлі жінками й дітьми та наголосила на важливості її розв’язання.

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
Останні новини
USD 26.59
EUR 28.96