ЦЕ ТРОХИ КРАЩЕ, АНІЖ ПІЦУ РЕКЛАМУВАТИ

18 серпня 2000, 00:00

Читайте також

Екс-президент СРСР Михайло Горбачов бере участь у реалізації нового проекту — зйомках 12-серійного документального фільму, в якому виступає інтерв’юером.

«Німці звернулися до мене з пропозицією, щоб я став головною дійовою особою й узяв інтерв’ю в одинадцяти людей, котрі вплинули на долю світу», — сказав М.Горбачов в інтерв’ю, надрукованому в газеті «Московский комсомолец» в п’ятницю.

«Це, — повідомив він, — Буш, Тетчер, Клінтон, Валенса, Перес, Мандела, Арафат, Папа Римський, Коль, Геншер і Кастро. Дванадцятий — Горбачов, але зі мною Геншер розмовлятиме».

Говорячи про своє ставлення до нинішнього президента Росії Володимира Путіна, з яким він недавно спілкувався, М.Горбачов висловив думку, що в оточенні президента «можуть статися зміни восени чи ранньої зими».

«Після того, як Путін отримав такі результати на виборах, всі контракти, обіцянки угрупованням, які робили на нього ставку, втратили силу й значення. Тому слід орієнтуватися лише на народ, національні інтереси, а не на угруповання», — підкреслив М.Горбачов.

«Я привселюдно говорив, що поки адміністрацію президента очолюватиме Волошин, вона не працюватиме нормально», — нагадав він.

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
Останні новини
USD 26.59
EUR 28.96