«БЕРКУТ» ЧИ «СОКІЛ»?

Якось непомітно на перші ролі в нашому хокеї вийшов молодий «Беркут», а звичний лідер «Сокіл» втратив першість в Україні і лідерство в чемпіонаті Східно-Європейської хокейної ліги...

{Фото Миколи БОЧКА}
Якось непомітно на перші ролі в нашому хокеї вийшов молодий «Беркут», а звичний лідер «Сокіл» втратив першість в Україні і лідерство в чемпіонаті Східно-Європейської хокейної ліги. Та все ж ця боротьба йде на користь розвитку цього виду спорту в країні, адже тривалий час «Сокіл» не відчував ніякої конкуренції.

Цілий місяць продовжувався антракт у турнірі СЄХЛ, і ось у столичному Палаці спорту знову хокей. «Сокіл» до перерви десять матчів підряд провів без поразок, правда, втративши очки в трьох нічийних іграх. Черговим його супротивником стала латиська команда ХК «Рига». Перша зустріч, у якій на десятій хвилині киянин Савенко відкрив рахунок, усе ж закінчилася внічию — рижани зрівняли результат у другому періоді — 1:1. Другий матч пройшов гостріше і з перевагою «Сокола». Результативним виявився перший період, у якому рахунок був 2:1 на користь господарів. У третьому періоді, граючи в більшості, кияни додали в свій актив ще одну шайбу — 3:1 і довели безпрограшну серію до 12 ігор. А лідирує все ж «Беркут» — після 22 ігор 37 очок, 33 очка в гродненського «Німана» і 31 — у «Сокола».