ЧАС ПОСПЕРЕЧАТИСЯ З АРБіТРАМИ

Юрій Виставкін 21 липня 2000, 00:00

Читайте також

Юрій ВИСТАВКІН

Для баскетбольних арбітрів літня пора — період активної підготовки до нового сезону. З кожним роком до суддів пред’являються все жорсткіші вимоги. Мало досконало знати правила гри, потрібно бути у відмінній фізичній формі. «Вкластися» у необхідні секунди тестів (на швидкість пересування площадкою, на витривалість), як кажуть, украй складно. Тому судді просто зобов’язані постійно стежити за рівнем своєї фізичної форми, індивідуально вирішуючи, якими формами і методами її підтримувати: у тренажерних залах, кросами, плаванням та ін.

На початку серпня в Ізмайлові відбудеться семінар, організований Національною федерацією баскетболу і департаментом спорту України, для суддів, комісарів і тренерів, зі складанням відповідних екзаменів по правилах баскетболу (у них із нового сезону — багато нововведень), по фізпідготовці (для суддів). Саме там, на березі Дунаю, тренери матимуть час для суперечок з арбітрами і комісарами на суддівські теми.

Кілька слів про те, із ким і коли мають зустрітися три українські жіночі клуби у перших матчах розіграшу Кубка Ронкетті. Запорізькій «Козачці-ЗАлК» дісталася російська «Вологда», київському «ТІМ-СКУФу» — ще одна російська команда — курське «Динамо». Баскетболістки ЗІЦМУ (Запорізький інститут цивільного муніципального управління) поміряються силами з МТК (Польща, м. Паб’я- ніца).

Ігри відбудуться 18 і 25 жовтня. Киянки і ЗІЦМУ перші поєдинки проведуть у домашніх стінах, «Козачка» — у гостях. Переможці отримають право продовжити боротьбу в групових турнірах.

ІІ
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
Останні новини
USD 26.55
EUR 28.89