ЧЕМПіОНСЬКА «ПРОБА-2000»

Наталя Шталтовна 30 червня 2000, 00:00

Читайте також

Так уже склалося, що нині багато хто не вірить ані в політику, ані в «чисті» гроші, ані в чесний вступ до вузу — ні в що, крім київського «Динамо». І не дивно, що Палац «Україна», де проходило вшанування чемпіонів-2000, був переповнений.

Зал у чеканні. Ніхто напевно не знає, що і як відбуватиметься. І раптом якимось чином з лазерних променів у повітрі вимальовуються обриси атрибутики «Динамо», роки творення та знаменних перемог. Завдяки спецефектам виникло відчуття, нібито ти опинився на стадіоні. А на сцені обіймалися вчорашні та сьогоднішні кумири: Чанов із Шовковським, Решко з Дмитруліним, Войнов із Бількевичем...

На екрані миготіли «динамівські» кіноролики. Представники шоу-бізнесу, дібрані відповідно до результатів опитуванння футболістів, ненав’язливо розважали публіку: Борис Моїсеєв, Кристіна Орбакайте, Андрій Губін, Наталя Могилевська, Гарік Кричевський. На цьому святі футболу не обійшлося і без міні-концерту Філіппа Киркорова. Але останнім сюрпризом програми став славетний Андрій Шевченко, що раптово з’явився на сцені з квітами для улюбленої співачки — Тамари Гвердцетелі. Відкрилися також і нові грані таланту Деметрадзе і Каладзе, які разом із земляками Меладзе і Гвердцетелі виконали щемку грузинську пісню.

Одне слово, вечір був на рівні іменинників — чемпіонський.

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
Останні новини
USD 26.55
EUR 28.89