ДЕЯКі ПОРАДИ ЧОЛОВіКАМ, ЩОБ МАТИ ГАРНИЙ ВИГЛЯД

7 липня 2000, 00:00

Читайте також

Щоб мати гарний вигляд на роботі, жінкам доводиться докладати чимало зусиль. Чоловікам простіше. Можна мати всього один костюм (жодна дама не в змозі дозволити собі таку «розкіш»), пару шкарпеток (чорних або коричневих) і кілька краваток. Неважко запам’ятати, що будь-яка краватка з вашої колекції повинна закривати пряжку ременя, а шкарпетки підходити за кольором до костюма і черевиків або повторювати колір краватки (але якщо краватка червона, червоні шкарпетки одягати все одно не варто). Сполучення кольорів запам’ятати важче. Силувати пам’ять не обов’язково. Можна просто вирізати табличку (див. нижче), повісити в рамочку на дверцятах шафи і поглядати туди при найменшому сумніві. Природно, таблиця елегантності — не панацея на всі випадки життя.

Виступ перед аудиторією. Якщо ви процвітаючий бізнесмен, а тим більше великий начальник, вас обов’язково запросять десь обмінятися досвідом — перед аудиторією або взагалі по телевізору...

Найперше правило — вас повинні помітити! Суб’єкту в світло-блакитному костюмі, світло-блакитній сорочці і ніжно-блакитній краватці приділять уваги не більше, ніж ляпці, що підсихає. Швидше за все, вас не будуть слухати, оскільки просто не помітять. Але ж ви повинні привернути увагу людей!

Важливо і не злитися з тлом. У зеленому костюмі на тлі зеленої ж стіни ви будете досить бляклим. Звичайно, не завжди знаєш, що виявиться в тебе за спиною. Пам’ятаєте байку про дамочку, яка знищила суперницю тим, що замовила оббивку для меблів із такого ж матеріалу, що й сукня розлучниці? І запросила ту в гості... Бідна жінка була морально розчавлена. Ви ж чоловік, вам і тут простіше: завжди можна зняти піджак, законом це не заборонено. За цієї ситуації краще бути екстравагантним, ніж непомітним.

Для виступів краще одягти темно-сірий або темно-синій піджак і білу або дуже світлу сорочку. І те й інше обов’язково повинно бути однотонним. З деякої відстані дрібні деталі зливаються: костюм у дрібну клітинку може викликати запаморочення, смугастенький — миготіння в очах.

До речі, коли ви не знаєте, як поводитися з мікрофоном, а також, що і як говорити, мабуть, ви даремно зняли той блідо-блакитний прикид.

Телебачення. Не одягайте нічого смугастого! Інакше не будете впевненим, що вас не сприймуть за поміхи на екрані телевізора. Фахівці також не рекомендують одягати в ефір білу сорочку. Не всі телевізори добре показують, і вона може здатися несвіжою. Дрібний малюнок на краватці стрибає на телеекранах. А однотонний одяг ніколи не підведе.

І ще дещо. Телелюди стали майже членами будь-якої родини, за ними стежать з особливою увагою, по-родинному обговорюючи їхній зовнішній вигляд. Будь-який промах у зовнішньому вигляді буде помічений «доброзичливцями».

Пам’ятайте про це! Пильнуйте!

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
Останні новини
USD 26.55
EUR 28.89