ФФУ: ЗМІНА ПРЕЗИДЕНТА

Віталій Галинський 18 серпня 2000, 00:00

Читайте також

Минулої середи пройшов IV конгрес Федерації футболу України, в якому взяли участь делегати з усіх регіонів країни. З доповіддю до присутніх звернувся Валерій Пустовойтенко, який очолював головний футбольний штаб України з 1996 року. Після обговорення виступу Пустовойтенка й ухвал щодо порядку денного конгрес перейшов до обрання нового президента ФФУ. Ще тиждень тому на посаду керівника українського футболу претендували Валерій Пустовойтенко, а також почесний президент АТ ФК «Динамо» (Київ) і Професійної футбольної ліги Григорій Суркіс. Буквально за кілька днів до початку роботи IV конгресу ФФУ екс-прем’єр зняв свою кандидатуру, про що й повідомив представників ЗМІ на скликаній задля цього прес-конференції. Таким чином, Григорій Суркіс залишився єдиним кандидатом на посаду президента ФФУ й був обраний переважною більшістю делегатів конгресу.

Звертаючись до представників футбольної спільноти країни, новообраний президент ФФУ запевнив, що свою нову посаду він використовуватиме для всебічного відродження українського футболу на всіх його рівнях: від масового й дитячо-юнацького до гідного представництва національних збірних країни на міжнародній арені.

Конгрес також обрав віце-президентів ФФУ. До числа «перших» увійшли Віктор Банников, Олександр Бандурко та Сергій Стороженко. Цікаво, що серед новообраних керівників — народні депутати України Олександр Волков і Олександр Зінченко.

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
Останні новини
USD 26.73
EUR 28.60