ГОВЕРЛА СКОРЯЄТЬСЯ МУЖНІМ

Василь Бедзір 18 серпня 2000, 00:00

Читайте також

Шість днів у Закарпатті проходив незвичайний марафон на інвалідних колясках. Розпочався він в Ужгороді, а завершився в найвищій точці України — на горі Говерла.

З першого й до останнього дня провели на маршруті два мужніх спортсмени-інваліди — 36- літній майстер спорту Олександр Сухан і 33-літній Юрій Драб. На маршруті (загальна довжина близько 300 км) на окремих ділянках до них приєднувалися інші інваліди. Їхня спільна мета була продемонструвати силу та мужність людського духу.

Олександр у юності одержав важке каліцтво хребта й залишився без ніг, а Юрієві в десятилітньому віці ноги «ампутувала» жатка: заснув на колгоспному полі. Вони знають ціну життя. Юрій разом із дружиною Надією виховує трьох дітей.

Олександр неодноразово доводив силу характеру, неабияку витривалість. У середині 90-х за участь у надмарафоні його занесено до Книги рекордів Гіннесса. Тоді в невеличкій групі відважних проїхав 12 тисяч кілометрів від Владивостока до Санкт-Петербурга на інвалідній колясці.

Слова Володимира Висоцького «легче свернуть, прорыв обогнуть, но мы выбираем трудный путь» того дня для них лунали як заклинання. І нагородою стала підкорена висота. Уперше на найвищу вершину Українських Карпат піднялися люди в інвалідних колясках.

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
Останні новини
USD 26.59
EUR 28.96