НАЦІОНАЛЬНІ ПАРАДОКСИ: МЕНШІ ПРИБУТКИ — БІЛЬША ВАГА

Поділитися
Нещодавно в «ДТ» було опубліковано кілька матеріалів про зайву вагу й нові віяння в її вимірюванні...

Нещодавно в «ДТ» було опубліковано кілька матеріалів про зайву вагу й нові віяння в її вимірюванні. Віддавши належне інформації про те, яка частка жителів має зайву вагу «за бугром» і в сусідніх з Україною країнах, читачу, напевно, цікаво було б дізнатися, як із цим справи в нас. Виявляється, нові дослідження умов життя українських родин, проведені недавно нашим Держкомстатом, представили докладну інформацію про це.

Нові підходи до визначення зайвої ваги базуються на рекомендаціях Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ). Показник — індекс маси тіла (ІМТ) — визначається як співвідношення між вагою та квадратом зросту. Так, при зрості 170 см і вазі 75 кг цей індекс становитиме 25 (75:/1,70 х 1,70/= 75:2,89 = 24,9). Виділяється п’ять груп для чоловіків і жінок віком 18 років і більше. Нормальна вага, коли індекс варіюється між 20 і 27, вага нижче нормального — індекс 18—20, надмірний дефіцит ваги — індекс менше 18, вага вище норми — від 27 до 30 і, нарешті, сильна гіпертрофія (ожиріння) — значення індексу понад 30. Для довідки можна зазначити, що в Україні середній зріст жінок віком 18 років і більше становить 163 см, а в чоловіків він на 10 см вищий — 173 см.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі