ОСТАННіЙ ПАРАД КОНКУРіВ?

Надія Гоцуєнко 21 липня 2000, 00:00

Читайте також

Надія ГОЦУЄНКО (Миколаїв)

Ці видовищні змагання на околиці Миколаєва на базі «Південкінноцентру» перетворили чемпіонат України з кінного спорту на незабутню подію. 57 юнаків і дівчат із восьми областей виборювали звання найсильнішого. Господарі — вихованці спортивної дитячо-юнацької школи олімпійського резерву, відразу показали свій клас. Ігор Якуша в конкурі лідирував за сумою всіх маршрутів. Ігор Шиян був кращим на маршруті №4, Олександр Черватюк — на маршруті №2. Любов Гордієнко стала лідером в об’їжджанні в «Особистому призі», а Тетяна Степанович була другою в «Попередньому призі».

45 дорослих спортсменів із 11 областей брали участь у чемпіонаті України. Гран-прі завоював олімпійський чемпіон, заслужений майстер спорту миколаївець Віктор Погановський. І в загальнокомандному заліку господарі змагань стали першими, за ними — кияни, а дніпропетровські юнники — треті.

На жаль, увесь цей парад майстерності вершників і конячих «па» учасників чемпіонату та глядачів наштовхнув на сумні думки. Збірна команда вершників країни не виступатиме на Олімпіаді в Сіднеї: немає високопорідних спортивних коней. Та й умови для їхнього утримання і тренувань залишають бажати кращого. Одне слово, конкури відтепер — під сумнівом, у всякому разі — на високому олімпійському рівні.

ІІ
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
Останні новини
USD 25.90
EUR 27.56