ПЕРЕД КУБКОМ УСІ РІВНІ

Юрій Виставкін 11 серпня 2000, 00:00

Читайте також

Чемпіонати України з баскетболу серед чоловічих клубів проходять у трьох лігах: суперлізі, вищій і першій. Перед стартом чергової, десятої, першості країни керівництво національної федерації запропонувало всім бажаючим взяти участь у розіграші Кубка України-2000 у другій половині серпня.

Умови участі в кубковому турнірі демократичні: тільки за власним бажанням. На пропозицію федерації відгукнулися 12 клубів: вісім — із суперліги, три — з вищої («Флоаре» — Бендери, що представляє Молдову; «Універбаскет» — Харків; «Агроуніверситет» — Суми), один — з першої («Хімік» —Южноукраїнськ).

У Кубковий турнір не «заявилися» з різних причин чотири клуби суперліги, у тому числі і чемпіон республіки-2000 БК «Київ». Одне з головних завдань «беків» сьогодні — стабілізувати склад: адже з минулого залишилося лише п’ятеро — Медведенко, Балашов, Лебедєв, Шаповалов і Хижняк.

Утім, Григорій Хижняк, якого керівництво клубу з великими труднощами відвоювало в саратовського «Автодора», вже намилив п’яти до чергового (після «Миколаєва», «Будівельника», БК «Київ») місця своєї баскетбольної прописки —каунаського «Жальгірісу». Не виключено, що згадана п’ятірка «аборигенів» київської команди «схудне» до початку національного чемпіонату ще на одного гравця. Сьогодні наш баскетбол, як і весь спорт, — на ринку...

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
Останні новини
USD 26.73
EUR 28.60