СХУДНЕННЯ КРАЩЕ ПОЄДНУВАТИ З ГОСТРИМИ ЕМОЦІЯМИ...

Поділитися
Для мене не існує сумнішого видовиська, ніж заняття аеробікою, фітнесом, бодібилдінгом та іншими видами побудови свого тіла з допомогою циклічних управ...

Для мене не існує сумнішого видовиська, ніж заняття аеробікою, фітнесом, бодібилдінгом та іншими видами побудови свого тіла з допомогою циклічних управ. Не знаю як ви, а я від нудьги й насилля над власною волею просто помер би в залі для такої вівісекції. Можливо, серед нас так багато затовстих людей саме тому, що вони, як і я, не можуть витримувати навантажень, які одноманітно повторюються. Їхня романтична душа потребує чогось такого, від чого захоплювало б дух і зайві кілограми згоряли б разом з найдивовижнішими емоціями.

Якщо ви прагнете поєднати в одному коктейлі середні фізичні навантаження, водні процедури на кшталт душу Шарко, відчуття скаженої швидкості, приправлене гострим почуттям страху, спробуйте покататися на дископлані. Важливо, що нічого надміру складного в цій штуковині немає. Дископлан можна виготовити лише за півгодини з допомогою гострого ножа.

Для початку потрібно придбати пластину щільного пінопласту завтовшки 5—10 см. Випиляти з неї круг діаметром 65 см. Потім ножем спиляти крайку під кутом 45 градусів і ретельно її відполірувати наждачним папером. Усе! Зазвичай я ще приклеюю до меншої поверхні круга квадратики з гуми, щоб вона не була слизькою і краще утримувала катальника. Проте це вже як кому подобається.

Тепер, коли все готово, кладіть круг ширшим боком на поверхню води (хоча, за аналогією до човна, всі прагнуть покласти круг вузьким боком на воду). Лягаєте на нього, берете в одну руку ручку воднолижного фалу, другою утримуйте круг, щоб він, чого доброго, не вискочив, і давайте знак мотористові стартувати.

Але човен не повинен відразу набирати максимальну швидкість (як коли б стояли на водних лижах). Моторист має на мінімальній швидкості дуже плавно натягнути фал і тільки тоді збільшити її до 35 км на годину. Це оптимальна швидкість для катання на крузі такого діаметра.

Якщо ви захочете спокійнішої їзди, виготовте круг діаметром на 5—10 см більше, тобто до 70 см. Якщо ж ви любите швидку їзду, діаметр варто зменшити на 5—10 см.

Ось ви мчите на крузі над водою з шаленою швидкістю. Я не помилився — це в машині, яка рухається зі швидкістю 35 км на годину, вам здається, що ви повзете. А коли вода буквально летить перед вашими очима, у будь-кого захопить дух...

До речі, жінки поводяться на крузі набагато сміливіше. Їх важче вмовити покататися. Але наважившись, вони швидко звикають до швидкості і навіть пробують опанувати ситуацію: переміщаються з кругом, намагаються робити повороти, перетинають кільватерний струмінь. Часто пробують на швидкості погладити воду і викликають фонтани бризок.

До речі, на швидкості незвично відчуваєш воду: гострі струмені впиваються в тіло, масажують плечі, стегна, литки. Достатньо трохи змінити позу на крузі, щоб струмені почали інтенсивно масажувати нові ділянки тіла.

Якщо вам доведеться зустріти людину, яка вперше все це відчула, ви з її очей зрозумієте, скільки гострих емоцій вона відчуває при цьому...

Це тільки початок. Усі нові відчуття приходять лише тоді, коли не круг, а ви починаєте керувати ним. Перше бажання — спробувати підтягти ноги і стати на коліна. Зробити це не так складно, але круг щомиті готовий скинути вас у воду, і доведеться чимало поморочитися, поки зробити це вдасться з першого разу.

Після цієї перемоги вас нестримно вабитиме проїхати на крузі стоячи. Тут на вас чатують усякі несподіванки. Головне — намагайтеся не падати вперед і обличчям униз. В такому випадку до швидкості човна додається швидкість вашого падіння. Від додавання може вийти кілометрів сто, а вже при вісімдесяти вода своєю щільністю схожа на асфальт. Якщо ж ви навчитеся відразу падати назад, вам загрожує лише приємне занурення в м’яку воду.

Далі вже ніщо не зможе вас зупинити: ви почнете освоювати програму воднолижника-фігуриста, робити сальто, повороти, кататися сидячи...

Круг надзвичайно пластичний — із ним можна придумати безліч усіляких вправ на воді. Приміром, у положенні «сидячи на крузі» можна знайти таку точку, коли круг починає поводитися, як скажений кінь, — він жене перед собою хвилю і підкидає вершника з дедалі більшою швидкістю. Втриматися на ньому тоді надзвичайно важко. В цьому ви самі можете пересвідчитися, подивившись на пірует, який робить на фотознімку дівчина, скинута норовистим дископланом.

На Дніпрі з’явилося нове плем’я: власники потужних скутерів, водних мотоциклів. У них теж явно відчувається дефіцит свіжих розважальних ідей. Нещодавно мені показали журнал «Техника — молодежи». У рубриці новин зі всього світу я побачив себе за кермом катера з моїм товаришем, який їде на крузі. Як потрапила наша фотографія до журналу, не знаю. Але бадьора текстівка під фото повідомляла, що катання на кругах стає дедалі популярнішим заняттям... у багатих нероб на Заході.

Але ж у головному вони не помилилися — справді стає. На дископланах катаються не тільки за човнами, а й з допомогою спеціально обладнаних на воді екологічно чистих канатних доріг. Водні лижі годяться й для високих спортивних досягнень, для власників спеціально обладнаних потужних катерів, для регулярного катання і для людей, які завзято тренуються. Але як масове заняття, як спосіб схуднути і розважитися одночасно дископлан, як і раніше, залишається поза конкуренцією.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі