СКіЛЬКИ МАШИН ПОТРіБНО ДЛЯ ЯНИ?

Володимир Маєвський 14 липня 2000, 00:00

Читайте також

На прес-конференції в керівній спортивній організації країни плавці та легкоатлети, які тільки що прибули із змагань, а також спортивні керівники відповіли на запитання журналістів. У центрі уваги, природно, була Яна Клочкова, яка завоювала для України на чемпіонаті Європи з плавання три золоті медалі з чотирьох. І тут у представників преси виникло дуже цікаве запитання. Річ в тім, що керівник ДП «Авто Інтернейшнл» Ігор Сотуленко, який успішно спонсорує групу найсильніших плавців і легкоатлетів, обіцяв кожного з тих, хто виборить олімпійську золоту медаль, нагородити автомобілем «Мазда». Звідси й запитання: «Що буде, якщо Яна Клочкова привезе із Сіднея три або чотири золоті медалі?» Ігор Сотуленко засміявся і сказав, що кількість машин від цього не зросте, хіба що ще одну отримає тренер Клочкової Ніна Кожух.

Оскільки вже шановне товариство налаштувалося на веселий лад, своє запитання запропонував і оглядач «Дзеркала тижня». На прохання підняти руку тим легкоатлетам, хто не вміє плавати, ніхто не реагував. А ось серед плавців, як виявилося, штовхати ядро нікому не випадало. Щоправда, Денис Силантьєв обіцяв спробувати.

Розмовляли і про речі дуже серйозні. Голова парламентського Комітету з питань молодіжної політики, фізкультури і туризму Валерій Борзов на прохання журналістів поділився своїм багатим досвідом підготовки до Олімпійських ігор на останньому, вирішальному, етапі. Він повідомив також, що остаточну заявку олімпійської легкоатлетичної команди ще не підписано і є місце для перспективної молоді. Дорогою до Сіднея олімпійці проведуть останній збір у Сінгапурі, а відтіля вже прибудуть у столицю XXVII Ігор.

На ексклюзивне запитання, коли визначиться склад збірної з художньої гімнастики, відповідальний за всі збірні Василь Заброда не дуже оптимістично відповів, що це, швидше за все, відбудеться перед посадкою в літак, що відбуватиме до Сіднея.

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
Останні новини
USD 26.55
EUR 28.89