СПРИНТ-КУР'ЄР

18 серпня 2000, 00:00

Читайте також

НА БУДЬ-ЯКИЙ ЗРІСТ

Цього разу Олімпійське селище і справді скидається на село. Воно складається з невеликих будинків, розташованих серед поля за 15 км от ділового центру Сіднея, поруч із стадіоном і недалеко від основних транспортних артерій, шляху Парраматта. Селище складається з 800 будинків, 350 квартир і 5 тисяч розкиданих по всій площі будівель. У ньому проживатимуть спортсмени та офіційні особи з близько 200 країн.

У квартирі мешкатиме кілька чоловік — по одному спортсмену в кожній спальні. Квартира передбачена для представників однієї країни, а всі її представники житимуть в одному кварталі.

Довжина ліжок, встановлених у приміщеннях, — 188 см, але за потреби вони можуть бути подовжені до 220 см. В усіх кімнатах є шафа, тумбочка, лампа, обігрівач, рушники і полиці для одягу. Будинки прибиратимуться щоденно рушники мінятимуть через день, простирадла — раз у чотири дні.

ПІД ГОРУ З ДОПІНГОМ?

Президент Французької ради із запобігання використання допінгових препаратів Мішель Бойог повідомив, що 45 відсотків допінг-проб, взятих в учасників велогонки «Тур де Франс» дали позитивний результат.

Всього було взято 96 проб у 71 гонщика. 28 показників на використання кортикостероїдів, які сприяють більшій витривалості, — позитивні. Десять показників свідчать, що в організмах спортсменів наявні салбутамол і тербуталін — ці препарати допомагають адаптувати дихання під час складних гірських етапів.

Офіційної реакції міжнародної спілки велосипедистів на звинувачення француза ще нема.

ПООДИНЦІ НЕ ВИТЯГНУТИ

Нинішнього літа вперше в історії європейського футболу чемпіонат континенту пройшов одночасно в двох країнах — Бельгії та Голландії. У світі з’явилося безліч бажаючих наслідувати приклад «першопрохідців». Скандинавські країни готові прийняти Євро-2008, тепер планують подати спільну заявку на проведення чемпіонату Європи Австрія та Швейцарія. Австрійці, усвідомлюючи, що поодинці такого турніру їм не витягнути, вже не вперше намагаються знайти «напарника». Спочатку Австрія разом з Угорщиною боролася за право прийняти Євро-2004, але програла португальцям. Після невдачі зі східним сусідом Австрія вирішила звернути погляд на Захід. Президент Австрійської федерації футболу Беппо Маухард зустрівся з главою Швейцарської конфедерації Адольфом Огі. Вони вирішили на черговому конгресі ФІФА докладніше (з участю керівників Швейцарської футбольної федерації) обговорити всі питання, пов’язані зі спільною заявкою.

ХУЛІГАНСТВО ПЛАНУЮТЬ?

У середовище британських футбольних уболівальників активно проникають злочинні елементи, метою яких є аж ніяк не підтримка улюблених команд, а поширення наркотиків, пограбування й інші тяжкі злочини під прикриттям масових безладь. Такого висновку дійшли британські правоохоронні органи, що провели розслідування шляхом упровадження своїх агентів у кримінальний світ. Багато актів насильства і хуліганства, як виявилося, заздалегідь плануються і здійснюються за командою центру злочинного угруповання, а передаються ці команди по мобільних телефонах, раціях або через зв’язківців. На думку «Дейлі телеграф», таке становище висуває перед правоохоронними органами завдання — розробити нову концепцію боротьби з футбольним хуліганством.

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
Останні новини
USD 26.59
EUR 28.96