ЗАВЕРШУЮТЬ СЕЗОН ВЕТЕРАНИ

Юрій Виставкін 7 липня 2000, 00:00

Читайте також

Днями зі столиці Латвії повернулася додому команда ветеранів «Політех-Баскет» (Київ). У Ризі вона брала участь у першому офіційному чемпіонаті Європи серед баскетболістів-ветеранів у «найюнішій» віковій групі — «35 плюс». Це означає, що на майданчик мали право вийти спортсмени не молодші 35-ти років. Усього ж на березі Даугави зібралося 53 команди, що представляли 11 країн нашого континенту. Численні глядачі турніру мали можливість зустрітися з цілим сузір’ям асів, які, здається, ще вчора виступали в кращих клубах колишнього Радянського Союзу й інших європейських країн. Але найімпозантнішою фігурою був 83-річ- ний Юріс Сіларіюс (Рига, «65 плюс»), віце-чемпіон Європи 1939 року!

Посланці української столиці не втратили честі ветеранського корпусу нашого баскетболу, вигравши «срібло» (і поступившись лише санкт-петербуржцям).

Ветерани Києва встигли виступити ще в двох турнірах. У Кишиневі команда, керована Володимиром Карпухіним (вік — не молодше 40 років), зайняла третє місце після мінчан і миколаєвців, залишивши позаду кишинівців і одеситів.

На спортивній базі Криворізького технікуму економіки і управління відбулися змагання команд юнаків. Однак, особливий інтерес викликав показовий матч ветеранів Кривого Рогу та Києва, в якому блискучу майстерність показали колишні зірки київських команд «Будівельник» і СКА — Володимир Стремоухов і Олександр Шевченко. Не даремно організатори турніру вручили їм пам’ятні призи-подарунки.

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
Останні новини
USD 26.55
EUR 28.89