Андрій Капустін

60 статей
 • Куплю кайдани дистанційні. Дорого

  У обкатаній українській схемі боротьби з корупцією — хабар–арешт–СІЗО–вихід під заставу з повним або частковим домашнім арештом — є одна маленька, але дуже слабка ланка. А саме — дистанційні кайдани.
 • Юлія Марушевська: "Після затримання Насірова на Одеській митниці сталася пожежа"

  Здавалося б, відставка Юлії Марушевської, очільниці Одеської митниці часів губернаторства в Одесі Міхеіла Саакашвілі, відійшла в історію. Однак гучний арешт з подальшим відправленням до СІЗО головного фіскала країни Романа Насірова знову додав цій темі актуальності. Своє бачення ситуації громадський активіст (як тепер титрується урядовець-екс-чиновник) виклала в ексклюзивному інтерв'ю DT.UA перебуваючи в США. 
 • Катівський корпус України

  Те, що в Україні вже тринадцять років офіційно скасовано смертну кару, зовсім не означає, що наша пострадянська держава відмовилася від свого улюбленого "виду спорту", де вона значилася у світових лідерах.
 • Сказання про те, як у Мін'юсті собаковбивць легалізували

  Цей матеріал готувався до друку у зв'язку з тим, що 16 квітня 2016 р. Оболонське районне управління Мін'юсту України внесло один із найганебніших записів у новітню історію України, легалізувавши громадську організацію "Спілка журналістів-догхантерів", тобто спільноту патологічних собаковбивць, яка отримала статус юридичної особи, печатку і код 40400485 у Єдиному держреєстрі.
 • Монопольні крила Батьківщини, або Майстер-клас з приниження за наші гроші

  Плануючи будь-яку покупку, ми потай мріємо, щоб ціна була якнайнижчою, а якість — якнайвищою. Це аксіома. Як аксіома й те, що мрії не завжди збігаються з реальністю. Ба більше, часом за привабливою рекламою та обгорткою криється відверта гнилизна. І зрозуміло, що наступного разу цей товар ми проігноруємо. У цій ситуації виробник має або поліпшити якість, або піти з ринку. Це теж ніби аксіома. Правда, властива вільному ринку, де панують закони свободи вибору, жорстокої конкуренції й запеклої боротьби за увагу (а отже, й за гроші) його величності покупця. Який, як відомо, завжди правий.
 • Посол Держави Ізраїль в Україні Еліав Білоцерковський: "Коли солдат вирушає захищати свою державу, він має бути впевнений, що держава стоїть за ним не тільки на словах"

  З Еліавом Білоцерковським ми зустрілися в одному з київських готелів, де ізраїльський посол вручав сертифікати українським спеціалістам, які взяли участь у триденному семінарі з проблем подолання посттравматичного синдрому. На цьому тренінгу ізраїльські фахівці-психологи навчали українських колег тонкощів виведення як поранених бійців, так і вимушених переселенців (а попросту — біженців) зі стресу та повернення їх до нормального життя в суспільстві.
 • Лешек Бальцерович: "Санкції проти Росії повинні тривати"

  В інтерв'ю DT.UA Лешек Бальцерович розповів, якими мають бути першочергові реформи в Україні, чи варто проводити їх під час війни, а також поділився досвідом Польщі щодо виходу з кризи.
 • Віктор Шендерович: "Путіну ніхто не заважав спокійно гнити"

  Відповідаючи DT.UA на запитання, як пройшов творчий вечір у Києві, Віктор Шендерович сказав, що Путін надовго забезпечив йому увагу київської публіки. Додав, що не пам'ятає, аби зал так слухав, що це був прийом людський, а не професійний. Щось схоже було в Тбілісі, куди він їздив напередодні війни. Тому що Путін примудряється ображати цілі народи.
 • Польські інгредієнти формули успіху

  Чому країну осідлали ті, хто виповз зі сталінської шинелі, — питання, що потребує окремого вивчення. Як і питання, чому зуміли втекти від совка колишні країни-співкамерниці з соцтабору… 
 • Віктор Шендерович: "У Гітлера Судети були тільки через два роки після його олімпіади…"

  У Росії сценарист, письменник, драматург і журналіст Віктор Шендерович оголошений націонал-зрадником на федеральному рівні.  Однак пригнобленим він не виглядає.
 • Чи можна знайти Африку в Норвегії, а Казахстан у Франції?

  Геополітичні інтереси депутатів Верховної Ради — це тема великого окремого аналізу. Любить, скажімо, той-таки Царьов асадівську Сирію — немає питань. Серцю не накажеш. Щоправда, при цьому абсолютно незрозуміло, чому цей народний обранець очолює і парламентську групу зі зв'язків із Словаччиною. А заодно записався ще в 22 групи. Куди входять сім країн ЄС, Канада і США.
 • Борис Михайлов: "Якщо правда піддається сумніву, з'являються інші відносини з реальністю"

  Для чого робиться мистецтво? Щоб розуміти, як жити сьогодні, завтра. Тому слід шукати те, що хвилює тепер. 
Реклама
USD 26.67
EUR 28.94