Дмитро Левицький

7 статей
 • Івано-Франківськ чекає Някрошюса

  Стала відомою попередня програма міжнародного фестилю Porto Franko, який відбудеться з 14 по 18 червня в Івано-Франківську. DT.UA організатори зізналися, що на цей час місто перетвориться на "мистецький порт" і стане культурною столицею України. 
 • Андрій Кокотюха: "В Україні найкраще об'єднуватися довкола книгарень"

  Останні скандали довкола Національної спілки письменників України (земельні, фінансові, кадрові) — зайвий привід нагадати, що багатьох популярних і успішних сучасних українських письменників у спілчанських лавах немає. Серед таких — популярній прозаїк та сценарист Андрій Кокотюха. 
 • Франко і мультикультурна Європа

  Цього тижня в Theater Magdeburg (Німеччина) відбулася прем'єра українсько-німецької вистави "Чому Михайло Гурман не вижив" за мотивами класичної п'єси Івана Франка "Украдене щастя". 
 • Місяць до Євробачення-2017: бюджети і карети, Джамала і Проскурня

  До неофіційного відкриття конкурсу Євробачення-2017 у Києві залишається рівно місяць.   Щоб розібратися, що, де, коли й з ким відбувається навколо і напередодні Євробачення в українській столиці — "компас" DT.UA — на допомогу мандрівникам і туристам.
 • Гучніше звук. ТОП-10 імпортних гастролерів в Україні (2017-й)

  2017-го на центральних концертних майданчиках, очікувано, не побачимо й не почуємо першого ешелону російської популярної музики. Втім, в Україну приїдуть такі дивовижні гості як Мерілін Менсон, Армін Ван Бюрен та інші. 
 • Дивися своє. ТОП-10 українських кінопрем'єр 2017-го

  У новому році, за словами окремих експертів, на українських екранах очікується близько 40 вітчизняних кінопрем'єр. Деякі з них перейдуть із 2016-го (бо ж із певних причин на екранах не стартували). Деякі спеціально готуються саме під новий рік. Жанрова палітра досить яскрава: фентезі, соціальні драми, документальні проекти. 
 • Жінка, яка поруч

  У столичній галереї мистецтв "Лавра" до 29 листопада триватиме арт-проект Зінаїди Ліхачової, присвячений українським жінкам —учасницям Євромайдану.
Реклама
USD 26.63
EUR 29.00