Катерина Константинова

Кореспондент відділу культури DT.UA.

509 статей
 • Михайло Сидоржевський: "Частину майна Спілки письменників уже описано під заставу"

  Михайло Сидоржевський очолив НСПУ 2014-го, у досить непростий час — не тільки для літератури, а й для України. Голова Національної спілки письменників України розповів DT.UA, чому КМДА "претендує" на спілчанську землю та нерухомість, а також поділився поглядами на можливість реформ у об'єднанні літераторів. 
 • Перша скрипка. Як український смичок увесь світ підкорив

  Українця Валерія Соколова сьогодні називають одним з найкращих скрипалів світу, він входить до ТОП-10 усесвітньо відомих українських музикантів. В інтерв'ю DT.UA пан Соколов розповів про свої творчі плани і про співпрацю з оркестром "Київські солісти".
 • "Щастя" — поруч

  У Київському театрі "Золоті Ворота" цього тижня премією "Дзеркало сцени" відзначили виставу "Украдене щастя", яку поставив молодий режисер Іван Уривський. Він і став лауреатом премії, ініційованої торік нашою газетою. 
 • Місяць до Євробачення-2017: бюджети і карети, Джамала і Проскурня

  До неофіційного відкриття конкурсу Євробачення-2017 у Києві залишається рівно місяць.   Щоб розібратися, що, де, коли й з ким відбувається навколо і напередодні Євробачення в українській столиці — "компас" DT.UA — на допомогу мандрівникам і туристам.
 • Син Квітки Цісик вивчає українську мову

  У Національній опері України 4 квітня відбудеться музичне дійство "Незабутня Квітка", присвячене американській співачці з українським серцем Квітці Цісик. Квітка Цісик давно стала символом української культури. Вона відійшла в інший світ 29 березня 1998 року (їй було лише 44). Але голос співачки назавжди полонив Америку та Україну. 
 • Роман Балаян: "Дивуюся, чому діаспора не стане акціонером української кіностудії?"

  Роман Балаян, Іван Драч, Григорій Грабович, Мирослав Попович, Лариса Мудрак, Сергій Фоменко, Володимир Нудельман, Олег Тістол, Роман Мінін, Алекс Штрай та інші діячі гуманітарної сфери долучилися до масштабної акції #SOSмайбутнє. Це соціальна платформа та громадянський моніторинг українських міст та сіл. Оголення болючого нерву країни. 
 • Docudays UA: 4 градуси за Цельсієм

  Детальну мапу Міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA окреслив спеціально для DT.UA його програмний директор Геннадій Кофман. Яка найзатребуваніша тематика сучасної кінодокументалістики? Хто з іноземних гостей відвідає Київ у рамках фесту з 24 по 31 березня? Чому цьогоріч образом фестивалю стало опудало гепарда з Науково-природничого музею? 
 • Сергій Буковський: усе про мою матір

  На фестивалі документального кіно Docudays UA, який пройде в столиці з 24 по 31 березня, у рамках програми "Майстри", буде представлено нову стрічку відомого українського режисера Сергія Буковського "Головна роль". У інтерв'ю DT.UA Сергій Анатолійович розповів про новий проект, нові кіновраження, перспективи документального кіно в Україні.
 • Американське кіно: фестиваль "Незалежність"

  У Культурному центрі "Кінотеатр "Київ" стартував Фестиваль американського кіно "Незалежність". У програмі як художні, так і документальні фільми. Також у рамках фесту відбудеться показ картини Б.Дженкінса "Місячне сяйво", — визнаної найкращим фільмом на "Оскарі"-2017.
 • Курбас зупинився в Києві

  Музей театрального, музичного та кіномистецтва України і Яра Мистецька Група презентують виставку "Курбас у Києві", присвячену 130-річчю з дня народження генія українського театру Леся Степановича Курбаса. Куратори проекту — Вірляна Ткач (Яра, Нью-Йорк) і Тетяна Руденко (головний зберігач музею). Виставку підготовлено за підтримки Програми імені Фулбрайта в Україні.
 • Композитор Сергій Круценко: бачити музику, чути кіно

  "У творчій сфері є кілька "мене", — каже Сергій Круценко. — Перше — композитор, друге — мультимедійний продюсер, третє — режисер. Тому, говорячи про музику (зокрема), завжди виступаю як такий собі триголовий змій-горинич!".
 • Повернення в "Артек": нове життя старого бренду

  Анексія українського Криму гостро змінила життя дуже багатьох людей і установ із півострова. Півроку тому знаменитий "Артек" перебазувався з кримського півострова на територію санаторію "Пуща Озерна" (Київ). Новий етап життя міжнародного центру відпочинку дітей нині викликає досить суперечливі відгуки — як із боку дітей, що відпочивають, так і з боку їхніх батьків. 
Реклама
USD 26.76
EUR 28.75