Євген Мочалов

оглядач інтернет-порталу OilNews

5 статей
 • Дрімаючий бронепоїзд

  Морські порти України хоч і не відіграють великої ролі в забезпеченні ринку нафтопродуктами, але мають стратегічне значення. Це той самий бронепоїзд, що стоїть на запасній колії. Зазвичай поставки по воді програють за ціною сухопутним, але саме вони рятують ринок, коли на північних і східних кордонах починаються проблеми.
 • Якість чекає на обсяги

  В останні роки українська нафтопереробка являла собою жалюгідне видовище. Падіння видобутку нафти та газоконденсату в Україні, низька рентабельність переробки привізної сировини через застарілі технології та у результаті програш імпортному ресурсу за якістю — приблизно такою була ця картина.
 • SOS із півдня

  Із південних регіонів України знову надходять повідомлення про поновлення контрабанди палива. Трейдери вказують на появу великої кількості недорогих пропозицій за готівку і зрослий трафік барж в акваторіях периферійних портів. Ситуація в точності повторює події минулого року, а тепер має й благодатний ґрунт у вигляді спроб уникнути оподаткування через запровадження електронних акцизних накладних.
 • Деолігархізація "Укрнафти": по-хорошому не виходить

  Події навколо "Укрнафти" — найбільшої нафтовидобувної компанії країни — у 2015 р. вийшли далеко за межі нафтогазової галузі. Процес очищення цієї компанії від домінуючої ролі групи "Приват" Ігоря Коломойського та відновлення прав держави як найбільшого акціонера "Укрнафти" вимагав участі всіх — президента, парламенту, уряду. І на кожному етапі нас чекали дуже цікаві відкриття, що показали, як глибоко проникли щупальці дніпропетровського олігарха на всі рівні й у всі щілинки влади.
 • З ким ви, містере Роллінс?

  На нового очільника "Укрнафти" обвалилося все: і критика з НАКу, Кабміну та Верховної Ради, і тиск ДФС, і "підказки" "приватівського" менеджменту, і "погана" преса. У результаті він виступив з фундаментальними пропозиціями до уряду, які вочевидь писав не він. Як точно зазначив один з учасників ринку, пропозиції Роллінса — це список "мрій" "Привату".
Реклама
USD 26.76
EUR 28.75