Катерина Константинова

Кореспондент відділу культури DT.UA.

503 статьи
 • Docudays UA: 4 градуси за Цельсієм

  Детальну мапу Міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA окреслив спеціально для DT.UA його програмний директор Геннадій Кофман. Яка найзатребуваніша тематика сучасної кінодокументалістики? Хто з іноземних гостей відвідає Київ у рамках фесту з 24 по 31 березня? Чому цьогоріч образом фестивалю стало опудало гепарда з Науково-природничого музею? 
 • Сергій Буковський: усе про мою матір

  На фестивалі документального кіно Docudays UA, який пройде в столиці з 24 по 31 березня, у рамках програми "Майстри", буде представлено нову стрічку відомого українського режисера Сергія Буковського "Головна роль". У інтерв'ю DT.UA Сергій Анатолійович розповів про новий проект, нові кіновраження, перспективи документального кіно в Україні.
 • Американське кіно: фестиваль "Незалежність"

  У Культурному центрі "Кінотеатр "Київ" стартував Фестиваль американського кіно "Незалежність". У програмі як художні, так і документальні фільми. Також у рамках фесту відбудеться показ картини Б.Дженкінса "Місячне сяйво", — визнаної найкращим фільмом на "Оскарі"-2017.
 • Курбас зупинився в Києві

  Музей театрального, музичного та кіномистецтва України і Яра Мистецька Група презентують виставку "Курбас у Києві", присвячену 130-річчю з дня народження генія українського театру Леся Степановича Курбаса. Куратори проекту — Вірляна Ткач (Яра, Нью-Йорк) і Тетяна Руденко (головний зберігач музею). Виставку підготовлено за підтримки Програми імені Фулбрайта в Україні.
 • Композитор Сергій Круценко: бачити музику, чути кіно

  "У творчій сфері є кілька "мене", — каже Сергій Круценко. — Перше — композитор, друге — мультимедійний продюсер, третє — режисер. Тому, говорячи про музику (зокрема), завжди виступаю як такий собі триголовий змій-горинич!".
 • Повернення в "Артек": нове життя старого бренду

  Анексія українського Криму гостро змінила життя дуже багатьох людей і установ із півострова. Півроку тому знаменитий "Артек" перебазувався з кримського півострова на територію санаторію "Пуща Озерна" (Київ). Новий етап життя міжнародного центру відпочинку дітей нині викликає досить суперечливі відгуки — як із боку дітей, що відпочивають, так і з боку їхніх батьків. 
 • Шлях через Майдан: арт-відображення різних епох

  В Інституті проблем сучасного мистецтва до 8 лютого триватиме арт-проект "Переведіть мене через Майдан" (фото, графіка, відео, об'єкт). Керівник проекту — Ігор Абрамович. Куратор — Галина Скляренко. Вона й розповіла DT.UA про відображення різних Майданів у серці української столиці. 
 • Любко Дереш: біжи, кричи, пиши!

  "Біжи і кричи" — таку назву має нова книга Любка Дереша, яка вийде 2017-го у "Видавництві Анетти Антоненко". В основі проекту — сучасна мала проза українських авторів. Серед творів, які увійшли до сценічної композиції, й оповідання Дереша "Тату, ваш син вегетаріанець". 
 • Гран-прі Соломії

  15-річна українка Соломія Лук'янець наприкінці 2016-го стала володаркою Гран-прі Міжнародного пісенного конкурсу "Тріумф мистецтв" у Королівській консерваторії Брюсселя. У передноворічному інтерв'ю DT.UA Соломія, яку вже називають надією української оперної сцени, розповіла про навчання в Німеччині, культурні пріоритети, а також про новорічні мрії. 
 • Чому "Живу" заблокували у прокаті?

  Підбиваючи підсумки 2016-го кінороку, варто зазначити, що серед багатьох вітчизняних проектів, які дійшли до екранів, був один справді несподіваний. Це фільм "Жива" режисера Тараса Химича. Стрічка створювалася майже три роки на ентузіазмі автора, без підтримки Держкіно. А коли дійшло до прем'єри, далеко не всі українські кінотеатри погодилися взяти її в прокат, мотивуючи відмову "дистриб'юторськими" та "технічними" причинами. 
 • Бомбезні. ТОП-XXI відкриттів у культурі (2016-й)

  Автори DT.UA, а також друзі нашого видання пропонують читачам (слухачам, глядачам) звернути увагу на молоді імена, котрі в тій чи іншій сфері прекрасного сприймаються як відкриття 2016 р. У літературі, кіно, театрі, арт-просторі, серйозній музиці.
 • Український Клод Моне: всі таємниці неба і води

  У Національному музеї Тараса Шевченка (зал "Атріум") відкрито виставку Олекси Захарчука, живописця і графіка, заслуженого художника України (1929—2013). Експозиція, що має назву "Річка Геракліта", представляє програмні твори художника, 9 із них — монументальні полотна з фондів Національного художнього музею України. 
Реклама
USD 27.06
EUR 29.18