Наталка Пісня

власкор ТСН у США

3 статьи
  • Нічого особистого

    Вона — набір протиріч, страхів, залізного характеру, академічного розуму, відсутності власної сторінки у Вікіпедії та суворих політичних переконань. Вона — колишній офіцер розвідки. Її звуть Фіона Хілл і вона — найімовірніший кандидат на посаду головного радника Трампа з питань Росії. 
  • Українська "гирька"

    Манафорта, зважаючи на схильність Дональда Трампа до різких і гучних жестів, звільнили майже тихо: його працедавець офіційно прийняв відставку головного радника, подякував за співпрацю і на кілька наступних тижнів трохи пом'якшив тон висловлювань. Але, за даними з кількох джерел, попрощатися з цінним співробітником Трамп не зміг і, власне, й не планував.
  • "Рано робити висновки"

    Генрі Кіссинджер свого часу дуже любив повторювати цю фразу. Злі язики стверджують, що саме так він відповів, коли його спитали про наслідки Французької революції 1848 року. Цю ж фразу наполегливо повторював своїй дружині цього вівторка Білл Клінтон. Гілларі програла Берні Сандерсу праймеріз у Нью-Гемпширі з доволі значним відривом. Білл точно знає, про що говорить і робить це і з власного досвіду. Він єдиний з американських президентів, який свого часу програв не тільки праймеріз у Нью-Гемпширі, а й кокус у Айові. 
Реклама
USD 27.12
EUR 29.45