Орест Дрималовський

4 статьи
 • "Антитіла": не лукавлять у текстах, нічого не висмоктують із пальця, а тому органічні

  Більшість теперішніх інтерв'ю із фронтменом гурту "Антитіла" Тарасом Тополею неминуче торкаються проблем насущних. Тарас із товаришами заснував волонтерський фонд і здійснив чимало поїздок на передову. Про те, що відбувається серед териконів Донбасу, він знає не з переказів. Однак у передноворічному інтерв'ю DT.UA — про інше, не менш важливе. Про музику.
 • "Тартак". Повернення

  На початку грудня легендарна група "Тартак" великим концертом у київському клубі Sentrum відзначила 20-літній ювілей на українській альтернативній сцені. Вщерть заповнений зал, десятки друзів-артистів, колишні учасники гурту, тригодинна концертна програма, ціла обойма хітів. 
 • Євген Філатов (The Maneken): "Українська музика стане прецедентом у світі"

  Музикант і саунд-продюсер Євген Філатов — одна з ключових постатей сучасної української музики. У 2007-му Євген започаткував власний електро-поп проект The Maneken, який відразу здобув резонанс.  В ексклюзивному інтерв'ю DT.UA Євген Філатов розповів про особливості нової платівки, поділився своїм баченням розвитку української музики, а також пояснив, чому безкорисливо допомагає молодим виконавцям.
 • Інша музика: ті, що сказали "ні"

  Вони працюють айтішниками, менеджерами середньої ланки, перукарями, викладачами англійської. Ночами проводять репетиції і на телефон записують перші синґли. Їм не пощастило: народились у країні, в якій не звикли платити за музику і ходити на концерти колективів із незнайомою назвою. Радіостанції їх ігнорують, а коло прихильників обмежується найближчим оточенням. Вони — це молоді активні, нерозпіарені, талановиті українські музиканти. Їх багато.
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89