Сергій Волков

президент Української Національної Іпотечної Асоціації (УНІА)

4 статьи
 • Банківська детоксикація: "хороший", "поганий", "злий"?

  Нещодавнє повідомлення про створення робочої групи з представників Міністерства фінансів, Національного банку, профільного комітету парламенту та всіх держбанків, яка працює над створенням Агентства проблемних активів, є дуже актуальним не тільки для фінансової системи, а й для всієї економіки.
 • Детоксикація сек'юритизацією

  Через нездатність української держави належним чином вирішити проблему токсичних банківських активів на їх гігантському звалищі (куди викидається далеко не тільки сміття) повним ходом іде нове пограбування держбюджету, економіки та суспільства загалом на сотні мільярдів (якщо не трильйони) гривень. Тим часом у цієї проблеми є вже давно апробовані у світовій практиці механізми та інструменти вирішення.
 • Побудувати дім, або Як вивести з тупика головний локомотив відродження економіки

  Суспільство умовно можна розділити на позичальників і кредиторів. При цьому колишні позичальники згодом самі стають кредиторами, які своїми пенсійними заощадженнями фінансують придбання житла активною молоддю. Так формується фінансовий цикл, значення якого дуже важко переоцінити.
 • Некосмічна технологія для запуску кредитування

  У зв'язку з уповільненням темпів економічного зростання в Україні гостро постало питання про необхідність стимулювати банківське кредитування реального сектора економіки.
Реклама
USD 26.63
EUR 29.00