Валентина Самар

Власкор DT.UA у Автономній Республиці Крим.

364 статьи
 • У суду без слідства

  Український юридичний фронт у не оголошеній з обох боків війні Росії проти України, здається, охопив уже всі міжнародні судові майданчики — подано близько десятка позовів проти РФ, включаючи арбітражні провадження, ініційовані державою в особі НАК "Нафтогаз України" та Ощадбанку. 
 • НАЗК. Зміна "смотрящих"?

  У вівторок Кабінет міністрів вніс до Верховної Ради проект змін до закону "Про запобігання корупції" (проект 6335) з метою вдосконалення порядку організації роботи Національного агентства з питань запобігання корупції. Але коли і в якому вигляді його буде ухвалено — прогнозів не маємо. Руслан РАДЕЦЬКИЙ, заступник голови НАЗК, обраний за квотою президента, який, за розподілом повноважень, відповідає за перевірку е-декларацій, погодився відповісти на запитання DT.UA.
 • Полювання на мисливців

  Що не кажіть, а наші можновладці таки навчилися воювати гібридно. Правда, не з ворогом-агресором — тут, за поодинокими винятками, поразки без бою. На відміну від путінського "жінки і діти попереду військових" у нашому випадку військових поставили попереду цивільних — "фронтовиків" і порошенківців, які запустили спецоперацію зі зриву другої хвилі е-декларування та нейтралізації антикорупціонерів. 
 • Підхід. Обхід. Фіксація. Як китайські та турецькі компанії порушують режим санкцій у Криму

  У подорожчанні Криму для Росії величезну роль могли б відіграти дві держави, чия підтримка поки що дуже допомагає Росії у подоланні випробувань, які "звалилися" на неї в окупованому Криму внаслідок санкцій. Це Туреччина, бізнес якої добряче продірявив морську блокаду Криму, і Китай, бізнес якого врятував Росію від блекауту, виручив на будівництві енергомосту й негласно заходить на півострів як інвестор. 
 • Знову весна — і старі шори

  Брутальна або майстерна брехня, маніпуляції усіх левелів і відтінків політиків і ЗМІ, жорстке NLP, малахольне богопочитання й миролюбство відставних КДБшників — усе це, за визначенням, маневр і військова хитрість у війні, яку ми не виграємо четвертий рік.
 • За "червоною лінією" землі немає

  Чому став можливим "план Артеменка"? "Мирна ініціатива" (як він сам називає свої зовнішні активності на межі держзради) людини, про існування якої до публікації в The New York Times історії про здачу в оренду Криму Росії мало хто здогадувався. 
 • "Темник" для влади

  Ідучи назустріч третій річниці окупації Криму, хочеться допомогти владі сфокусувати її потенції і думки на тому, що справді важливе для громадян України з окупованого Криму. Аналітики вважають, що громадяни дедалі менше акцентуватимуть увагу на заявах-гаслах на кшталт "Крим — це Україна!" і дедалі більше вимагатимуть конкретних справ із вирішення проблем, створених не окупантами, а рідною українською владою. 
 • Лікування симптомів

  Нова хвиля обвинувачень влади сьогодні пов'язана з розпорядженням Кабміну стосовно утвердження "Плану заходів, спрямованих на реалізацію деяких засад державної внутрішньої політики щодо окремих районів Донецької та Луганської областей, де органи державної влади тимчасово не здійснюють своїх повноважень" (далі — План заходів). Документ, який ніде публічно не обговорювався (перший мінус), викликав шквал обурення і обвинувачень — аж до держзради.
 • На світло

  У зв'язку з очевидною некоректністю "списків Савченко" (що легко в першу ж добу виявили журналісти незалежних ЗМІ) відразу постає запитання: а де є правильні й вивірені? На підставі яких норм законодавства України вони тотально засекречені?
 • Важка ноша "кримнашу"

  Рік, що минає, домальовує жирною лінією старі пунктири на карті окупованого Криму. Перевантажений військами та озброєнням, він усе ще залишається не до кінця інтегрованим у РФ — ні в енергетичну, ні у фінансову, ні у правову системи. 
 • Артем Ситник: "З політичною корупцією насамперед потрібно боротися на виборах"

  Рівень довіри до нових органів, що формуються публічно й з участю громадськості, в суспільства був і залишається високим, і навіть завищеним, однак цілком сумірним із рівнем надії на необоротні зміни в країні.  Публікацією інтерв'ю з членом НАЗК Русланом Рябошапкою, керівником Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назаром Холодницьким та сьогоднішньою розмовою з директором Національного антикорупційного бюро Артемом СИТНИКОМ наші дослідження не завершуються. 
 • Назар Холодницький: "Наші категорії справ такі, що коли є підозра, то відступати вже нікуди"

  В інтерв'ю з керівником САП Назаром Холодницьким  DT.UA намагалося одержати відповіді на запитання, які по суті пояснюють уповільнений перебіг розслідування резонансних справ, і на запитання, яких раніше ніхто не ставив.
Реклама
USD 26.55
EUR 28.89