Володимир Костєв

4 статьи
 • Аграрна сфера: якір чи компас?

  Безумовно, війна завжди — лихо і проблема №1. Країна вже три роки бідує, а надії, що нашу долю визначить заокеанський лідер, ілюзорні. Вирішувати проблему припинення воєнних дій на Сході доведеться нам самим. Водночас є сфера, що викликає інтерес в інвесторів, — земельні ресурси, навколо яких виникла дуже непроста ситуація.
 • У полі тяжіння

  Світова спільнота списала Путіна. Час, який йому залишився, визначається нестійким балансуванням між західноєвропейською зацікавленістю в економічному та енергетичному потенціалі Росії — з одного боку, а з іншого — політичною позицією англомовного світу (США, Велика Британія, Канада, Австралія), який не бажає подальшого розпаду ядерної держави і неявно підтримує деструктивну геополітику Кремля.
 • У катакомбах конфлікту

  Доводиться визнати, що рік став одиницею виміру конфлікту, в який залучено мільйони людей та який обійшовся в тисячі жертв. Десятки країн у особі своїх представників обговорюють його перспективи.
 • Конфлікт: із лабіринту в тунель

  Країна стоїть перед безоднею, де рівень рівності визначають інструменти Кольта й Калашникова. Ще кілька кроків — і маси впиватимуться парадами, маршами та смолоскиповою ходою. Й водночас — небувала хвиля патріотизму, добродійності, самопожертви, яка створює умови для конструктивного діалогу. Такий конструктивний діалог може розвиватися на основі сепарації культурних цінностей виділених груп суспільства. 
Реклама
USD 26.67
EUR 28.94