Володимир Петровський

7 статей
 • Кишенькова громадськість для органів влади

  Приблизно опівдні 8 квітня 2017 року, попри холодний дощ, біля входу до Київського міського будинку ветеранів спостерігалося дивне пожвавлення, схоже на те, що відбувається біля театру перед початком вистави.  І справді, за повної відсутності афіш, уперше і, сподіваємося, востаннє тут готувалася театралізована вистава під назвою "Установчі збори громадської ради при Мінсоцполітики".
 • Соціальні реформи: невігластво, популізм чи цинічний злочин?

  Порівнюючи теоретичні й практичні стандарти в царині соціальної політики європейського співтовариства з неконтрольованим (чи, може, навпаки?) соціальним хаосом в Україні, навряд чи в когось виникає сумнів, що соціальної політики як цілісного комплексу в нашій країні не існує.
 • Соціальна захищеність "віком" 25 років: хода по колу чи шлях назад?

  Нехтування ж дотриманням соціальних норм і стандартів — це прямий шлях до соціального вибуху в країні, загроза як територіальній цілісності держави, так і її існуванню в цілому.
 • Від інклюзивної освіти до інклюзивного суспільства

  Мине ще кілька тижнів, ну, можливо, місяців, і всіх нас, і дітей, і дорослих, можна буде привітати з новим законом "Про освіту" ― базовим законодавчим актом, який, власне, і визначить, яким шляхом піде вся українська освіта. Та, мабуть, ніхто не очікує на його появу більше, ніж інваліди, тобто "громадяни з особливими потребами".
 • Без бар’єрів?

  Незважаючи на окремі позитивні зрушення, Україна так і не змогла подолати безбар’єрність у країні до (а тим більше після) Євро-2012.
 • Соціальна картка киянина: добро чи зло?

  На першому етапі головною метою нововведення під наз­вою «картка киянина» є «впоряд­кування пільг», а по суті — позбавлення цих пільг і без того малозахищених верств населення.
 • Євро-2012. Безбар’єрне?

  Ми навіть не помічаємо, наскільки упередженим є погляд пересічного громадянина України на інвалідів...
Реклама
USD 26.76
EUR 28.75