Юлія Курнішова

Інститут суспільно-економічних досліджень

5 статей
 • "Сирійський хід" у грі Трампа і Сі Цзіньпіна

  Головною подією минулого тижня мав стати саміт президента США Трампа і лідера КНР Сі Цзіньпіна. Але своїм рішенням покарати сирійського президента Башара Асада за хімічну атаку, випустивши по аеропорту Шайрат більш як півсотні ракет "Томагавк", Трамп перетягнув усю увагу на себе.
 • Північнокорейський тест для великих держав

  Північнокорейський тест  для великих держав
 • Північнокорейський тест для великих держав

  Для США проблема Північної Кореї — передусім проблема ядерного нерозповсюдження. Ця тема, що є однією з опор зовнішньої політики США десятиліттями, — серед небагатьох, яких Трамп не планував ревізувати. 
 • США — Китай: конфлікт у трьох вимірах

  Хоч як би нам з української дзвіниці здавалося, що основна лінія глобального конфлікту пролягає між США і Росією, у Вашингтоні, схоже, роль суперника "номер один" зарезервовано за Китаєм. Одночасне стримування обох — надсильне завдання навіть для такої супердержави, як США.
 • Що несе світові ера Дональда Трампа?

  Зовнішня політика президентів США давно перестала бути турботою самих лише американців. Але останні вибори у США вивели цю особливість на принципово новий рівень, — непередбачуваність Трампа, яку він неодноразово довів і під час передвиборної кампанії, і після перемоги, робить нечіткими контури зовнішньополітичного курсу нової адміністрації й примушує нервувати як союзників, так і противників США.
Реклама
USD 26.76
EUR 28.75