КИЇВ. НЕДІЛЯ, 24 ЛИСТОПАДА. 12:00 — ПАМ'ЯТНИК ТАРАСОВІ ШЕВЧЕНКУ

24 НОЯБРЯ

Читайте також

ДРУЗІ! ГРОМАДЯНИ! БРАТИ І СЕСТРИ!

Звертаємося до вас із закликом: у неділю, 24 листопада, підтримати акцію "Я обираю ЄС!". 

Ми кличемо вас вийти не за опозицію, не за вождів — ми кличемо встати за себе і за майбутнє своїх дітей. Ми закликаємо вийти й продемонструвати наш твердий намір увійти до цивілізованої Європи, наше спільне прагнення гідного життя. Життя за зрозумілими правилами, життя на основі загальних цінностей, без яких неможливі добробут і безпека. Це — доленосний вибір, рівним якому було хіба що хрещення України-Русі Володимиром.

Багато хто з вас запитає: "Чому я маю виходити? На що я можу вплинути? Хіба це не станеться і без мене?". 

Наведемо дещо несподіваний аргумент. Мільйони українців чекали виходу нашої національної збірної з футболу у чемпіонат світу. Ми мріяли про диво, проте дива не сталося. Наших хлопців вистачило лише на один матч. Французи виявилися сильнішими, напевно, й тому, що грали за свою країну серцем. 

Виходячи на вирішальний матч, вони, можливо, згадали свого Наполеона, а українці своїх героїв, мабуть — ні. 

Погодьтеся, головною причиною нашої футбольної поразки став не стільки брак майстерності, скільки наш менталітет, наша психологія. Ми надто часто звикли задовольнятися малим. Це стосується не тільки футболу. Це стосується нашого громадського, політичного і повсякденного життя. 

Отримавши "синицю в руках", ми не прагнемо більшого. Ми покладаємося на те, що якось воно вийде. Чи минеться. Ми не звикли ставити перед собою найвищі цілі, не звикли спільно, відчайдушно, до останнього битися за перемогу. Не звикли опиратися спокусі отримати бажане просто так, без надзусиль. Ми виробили навичку створювати собі проблеми, проте не опанували мистецтво гідно розв'язувати їх, коли настає вирішальний момент. Ми розучилися боротися до кінця. Нам бракує ініціативності й згуртованості. Певно, тому Україна досі майже завжди і всюди зупинялася за півкроку до омріяної мети. 

Перемоги лише інколи є наслідком везіння чи випадку. Зазвичай вони вимагають цілеспрямованих дій, наполегливої праці, твердої віри в ідеали. 

Прикра футбольна поразка — то Божа засторога, болісний, але повчальний урок на майбутнє для всіх нас. Напередодні історичного для України Вільнюського саміту маємо зрозуміти: його кінцевий підсумок ЗАЛЕЖИТЬ НАСАМПЕРЕД ВІД НАС. Від активної позиції кожного. СЬОГОДНІ, після чергової зради Януковича, ВІД НАС ЦЕ ЗАЛЕЖИТЬ НАВІТЬ БІЛЬШЕ, НІЖ УЧОРА. Успіх дарується небайдужим і непоступливим. 

Вияв волі кожного з нас жити в об'єднаній Європі мусить стати  вирішальним аргументом для підписання Угоди про асоціацію.

Ключове значення матиме вихід 24 листопада на вулицю ВЕЛИКОЇ КІЛЬКОСТІ громадян. Які разом продемонструють владі, країні, Європі й світу своє усвідомлене, непереборне бажання рухатися до Європи. Якщо ми продемонструємо силу, згуртованість, міць і впевненість — Україна матиме майбутнє. Матиме краще майбутнє кожен з нас. І будуть вирішальні перемоги. Політичні й суспільні. Футбольні й особисті. Хіба ми того не гідні? 

Не варто чекати чергового дива. ТРЕБА ВИХОДИТИ І ДІЯТИ. 

Стоїмо перед історичним вибором. Це — вибір цілої України і кожного окремо. Це — відповідальний крок передусім перед нашими дітьми й онуками. Суботня свічка Пам'яті Голодомору нагадає: коли вирішальної миті не робиш вибір сам, його зроблять за тебе.

Якщо кожен, прочитавши це звернення, скаже собі так, як сказали колись собі пересічні поляки у вирішальний для них момент — "Розраховуй на мене!", — це буде вчинком, здатним ПЕРЕЛАМАТИ  ХІД ПОДІЙ. 

Мусимо вийти!

 

КИЇВ. НЕДІЛЯ, 24 ЛИСТОПАДА. 12:00 — ПАМ'ЯТНИК ТАРАСОВІ ШЕВЧЕНКУ.
13:00 — ЄВРОПЕЙСЬКА ПЛОЩА.

ТІЛЬКИ ДЕРЖАВНІ ПРАПОРИ
І ПРАПОРИ ЄС

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
47 коментарів
 • Якунович! 25 ноября, 17:56 поехавшие! Я за дружбу с Россией! Відповісти Цитувати Поскаржитись
 • мимо проходил 25 ноября, 05:56 Обирают они ЕС. ЕС, пожалуй, оберешь, он сам оберет кого хочешь, там ребята жесткие. Відповісти Цитувати Поскаржитись
 • Євроскептик 24 ноября, 14:34 "підтримати акцію "Я обираю ЄС!". " Тоб-то я дефакто та деяре зліквідовую Українську державу згідно договору про Асоціацію? Цікаво, і хто тут ПАТРІОТ? Я ГАДАЮ ДЕРЖДЕП США ТА ЦРУ А якжн без них!
  пересічний 24 ноября, 20:20
  ДЕЯРЕ ти з ліквідованим мозком. Недоумок, прочитай текст Угоди про Асоціацію на сайті Кабміна. Може порозумнішаєш!
  Відповісти Цитувати Поскаржитись
 • Григорий. 24 ноября, 07:38 Представляю себе, как африканские негры играющие в футболках сборной Франции то и дело бегая по полю вспоминают Наполеона. А может футболисты думают о своих там-тамах и кучи жен и детишек в своем вигваме. Відповісти Цитувати Поскаржитись
 • Микола Яновичу, ці холомиднікі з ЄС не дзвонили? 24 ноября, 05:50 http://contrpost.com/images/CU.PNG Відповісти Цитувати Поскаржитись
 • bob 24 ноября, 00:14 "Французы оказались сильнее, наверное, и потому, что играли за свою страну сердцем. Выходя на решающий матч, они, пожалуй, вспомнили своего Наполеона, а украинцы своих героев — вероятно, нет.".................................................................................................................................Может и так было,но,вероятно, авторы не телепаты вовсе,а им просто "крышу сносит" и мозги набекрень от идиотских предположений...
  bob 24 ноября, 00:22
  Ну ладно,Януковича и Азарова на дух не выносите,но в чем футболисты провинились,сделали все на что были способны,а может больше.Если безмозглых авторов посадить за доску с Каспаровым,то они обязательно выиграют,поскольку в их сердцах живет Бандера?
  Відповісти Цитувати Поскаржитись
 • Нелайк 23 ноября, 20:29 Складывается впечатление, что политики хотят въехать в ЕС на плечах народа. Если Украину не берут, потому что она не хочет устранять коррупцию, то укр.полит.силы надеются, что возьмут, если вывести на Майдан побольше людей? С ЕС такие шутки не проходят. Пусть лучше политики собирают Майданы за какие-то действия по ликвидации коррупции в Украине, за повышение прожиточного минимума до европейского уровня. Это будет полезнее для народа. Відповісти Цитувати
 • Будет вам счастье! 23 ноября, 19:16 Когда уже разделят Чехословацкую ССР на Чехию и Словакию? Відповісти Цитувати Поскаржитись
 • DENIMITE 23 ноября, 18:59 Обличчя держави: школи, дитячі садки, лікарні,мінімальня пенсія, прожитковий мінімум, та врешті дороги.Назвіть в Європі країну зі страшнішим лицем.Чому країна з "вродженими" задатками така безлика? Бо ніхто нею не займається.На всіх рівнях займаються лиш собою за рахунок держави. Змінити можна, та потрібно точку опори. Відповісти Цитувати Поскаржитись
 • BBC 23 ноября, 17:28 Ну и импотентные комментарии на этой странице уважаемого издания. Комментарии телезависимых украинцев с шансоном, а не с айфоном, выражаясь словами Сони Кошкиной. Совковый балласт, мешающий жить цивилизованным и активным гражданам. Да, сложная это работа, тянуть бегемота из болота. Счастья вам в вашем болоте, а мы, большинство, пойдем дальше. Адью, шансонщики!
  Ваше имя 23 ноября, 18:10
  Ты сам балласт. Тупая биомасса, в чьи мозги смогли вложить чужие идеи. А остальные имеют иммунитет к этой евробрехне.
  Відповісти Цитувати Поскаржитись
Реклама
Останні новини
USD 26.73
EUR 28.60