Гол та асист українця Довбика допомогли "Жироні" ефектно обіграти "Барселону"

Гол та асист українця Довбика допомогли Артем Довбик © EPA-EFE/David Borrat
Нападник провів черговий яскравий матч.

У 34-му турі чемпіонату Іспанії "Жирона" приймала "Барселону" у каталонському дербі.

У стартовому складі господарів на поле вийшли українці Віктор Циганков та Артем Довбик.

"Барса" повела у рахунку на третій хвилині завдяки голу Крістенсенса. Проте вже в атаці у відповідь Довбик завдав точного удару головою після подачі від Мартіна і зрівняв рахунок.

Шанс забити був і в Циганкова, але Віктор пробив з рикошетом трохи повз ворота. На перерву "Барселона" пішла з перевагою. Ямал заробив пенальті, а Левандовський реалізував покарання.

Вже у другому таймі "Жирона" перевернула гру. Усього за дві хвилини команда забила два голи: на 65-й відзначився Порту з передачі Довбика, а потім господарів поля вперед вивів Гутьєррес. Остаточний рахунок встановив Порту на 74-й хвилині – 4:2.

"Жирона" – "Барселона" – 4:2

Голи: Довбик, 4, Порту, 65, 74, Гутьєррес, 67 – Крістенсен, 3, Левандовський, 45+1 (з пенальті)

Відеоогляд матчу доступний за посиланням.

Артем Довбик записав на свій рахунок 20-й гол та 6-й асист у чемпіонаті Іспанії. Українець продовжує лідирувати у гонці бомбардирів.

"Жирона" за чотири тури до фінішу гарантувала собі місце у топ-4 та першу в історії клубу путівку до Ліги чемпіонів. Команда Мічела йде другою та на один пункт випереджає "Барсу".

Крім того, перемога "Жирони" принесла мадридському "Реалу" з українським воротарем Андрієм Луніним дострокове чемпіонство. Підопічні Карло Анчелотті стали недосяжними для переслідувачів.

Раніше повідомлялося про те, що ветеран "Динамо" Ярмоленко став найкращим бомбардиром українських команд в історії.