ФДМ разом із CSFB підготував новий порядок приватизації енергопідприємств

4 серпня 2000, 00:00

Читайте також

Фонд держмайна разом із банком-консультантом з продажу обленерго Credit Swiss First Boston (Україна) підготував і вніс на узгодження в Мінпаливенерго новий порядок приватизації енергопідприємств, — сказав журналістам у середу голова ФДМ Олександр Бондар.

«Ми зараз подали на узгодження в міністерство нове положення, яке розробили разом із радником (Credit Swiss) First Boston, про тендерний продаж пакетів акцій енергокомпаній», — сказав Бондар. Нове положення мають затвердити ФДМ разом із Мінпаливенерго і Мін’юстом.

О.Бондар зазначив, що новий порядок передбачає жорсткіші норми проведення тендерів. Він відмовився уточнити, яким саме буде новий порядок, пославшись на те, що до проекту відповідного документа можуть бути внесені зміни. Проект нового положення передбачає зміни в складі тендерної комісії і коригування умов продажу, зокрема — скасування інвестиційних зобов’язань.

На початку квітня Президент Леонід Кучма заявив про необхідність змін у правилах приватизації підприємств ПЕК, зокрема впровадження заборони на продаж цих підприємств компаніям, зареєстрованим в офшорних зонах.

Зараз CSFB разом із ФДМ розробляє умови продажу контрольних пакетів акцій семи обленерго.

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
Останні новини
USD 26.55
EUR 28.89