Кому не заплатити — здається, не питання...

15 вересня 2000, 00:00

Читайте також

Міністерство фінансів виплатило другий купонний дохід за номінованими в доларах і євро єврооблігаціями, випущеними у квітні цього року при обміні зовнішніх боргових зобов’язань, — повідомила «Українські новини» прес-секретар Мінфіну Ірина Безверха. За її словами, Мінфін виплатив за EUR-євробондами 28,4 млн. євро, за доларовими євробондами — 31,7 млн. доларів.

Перший купон Мінфін також своєчасно погасив у червні.

* * *

Міністерство фінансів, Національний банк і уряд нині обговорюють проблему, яка постала при неоплаті комерційним банкам Мінфіном облігацій внутрішньої державної позики.

Про це поінформував «Українські новини» президент Асоціації українських банків Олександр Сугоняко. Сам він уже провів серію зустрічей із представниками цих відомств, проте поки що безрезультатно.

Як повідомляє агентство, у середу ввечері Міністерство фінансів не погасило папери, розміщені торік у червні на 68-му аукціоні, коли воно залучило 50 млн. гривень терміном на 450 днів із прибутковістю 29,44% річних.

Сугоняко повідомив, що це вже другий випадок невиконання зобов’язань перед банками за останні два тижні. За його словами, 6 вересня ц.р. Мінфін також не погасив на користь банків ОВДП, випущені торік у травні.

Голова Національного банку Володимир Стельмах заявив уранці в четвер, що вважає рішення Мінфіну неприпустимим.

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
Останні новини
USD 26.73
EUR 28.60