У Держпродспоживслужбі розповіли, як оцінюють якість української продукції в Польщі та на світовому ринку

Поділитися
У Держпродспоживслужбі розповіли, як оцінюють якість української продукції в Польщі та на світовому ринку © Reuters
Продукція неналежної якості є рідкістю.

Українська продукція відповідає всім вимогам та стандартам якості, які прийняті закордоном. Нарікань до неї на світовому ринку немає. Про це повідомив голова Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів Сергій Ткачук під час засідання круглого столу, передає Держпродспоживслужба.

«Ми не отримували масу нотифікацій від польської сторони. Наприклад, через ті протести, які відбувалися, коли відкривалися наші зерновози, висипалася продукція, негативної інформації не надходило. Інколи трапляється, що продукція неналежної якості, тоді вживаються відповідні заходи, і така продукція не потрапляє на ринки, але це поодинокі випадки», - зазначив він.

За його словами, були ситуації щодо ветеринарного контролю. Зокрема, до Держпродспоживслужби надходили повідомлення про неналежну якість м’яса птиці, тоді фахівці здійснювали арбітражі. У результаті інша країна визнала, що їхня система контролю дала збій, а українська сторона провела перевірки, запросила іноземних колег пересвідчитися. Як наслідок, заборону на експорт скасували.

Нещодавно Міністерство сільського господарства США (USDA) переглянуло свій попередній прогноз експорту пшениці та ячменю з України у 2023/24 МР та відкоригувало його в сторону підвищення. 

 

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі