ЇЗДИЛИ Й БУДЕМО ЇЗДИТИ

1 вересня 2000, 00:00

Читайте також

Вихід Російської Федерації з Бішкекської угоди не вплине на двосторонні україно- російські відносини, оскільки Україна не є стороною цієї угоди, заявив міністр закордонних справ Борис Тарасюк.

«Для громадян України та Росії такий крок РФ не має ніяких наслідків», — сказав міністр, коментуючи повідомлення деяких ЗМІ про запровадження візового режиму для громадян України й Росії.

Як повідомлялося, у середу глава МЗС РФ Ігор Іванов підтвердив, що уряд Росії прийняв постанову про вихід з Бішкекської угоди, у якій ідеться про безвізове пересування громадян країн СНД територією його учасників. І.Іванов пояснив прийняття даного документа тим, що «останнім часом Росія, як і інші країни, дедалі частіше стикається з серйозною загрозою міжнародного тероризму, організованої злочинності, наркобізнесу, іншими небезпечними викликами». При цьому він нагадав, що «відносини РФ з Україною, Туркменією й Азербайджаном у цій галузі вже регулюються на двосторонній основі і цим шляхом йдуть інші країни Співдружності».

Відповідно до Бішкекської угоди від 9 жовтня 1992 року, держава-учасник, приймаючи рішення про вихід з неї, повідомляє за 90 днів Білорусію (країна-депозитарій). «Ми виходимо з того, що цього терміну буде досить, щоб провести переговори з іншими учасниками угоди й виробити взаємоприйнятні рішення», — вважає І.Іванов.

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
Останні новини
USD 26.73
EUR 28.60