ЧИ ДОСКАЧУТЬ НАШІ КІННОТНИКИ ДО ОЛІМПІАДИ?

Поділитися
Ось уже кілька років кінному спорту, прямо скажемо, не таланить. У нове тисячоліття цей чудовий і е...

Ось уже кілька років кінному спорту, прямо скажемо, не таланить. У нове тисячоліття цей чудовий і елітний за кордоном вид увійшов із середньої якості поголів’ям спортивних коней, з рідкісними гастролерами імпортного зразка, завезеними переважно з Німеччини, з одиничними сплесками більш-менш утішних результатів, не дуже якісною роботою з юніорами, невеселими думками стосовно свого майбутнього і, хвала Господу, з ентузіастами й фанатиками, котрі віддають цій красі та грації усіх себе.

Той факт, що на диваках увесь світ тримається, ще раз підтвердила й директор консалтингової компанії «Наукове управління ресурсами» Ірина Мусієнко, ставши першою жінкою в списку президентів Федерації кінного спорту України. Як палка шанувальниця кінного спорту, Ірина Анатоліївна починала з підтримки турнірів і організації різноманітних змагань.

Новий сезон розпочався з боротьби за перші місця між двома вже славетними спортсменами — Олегом Красюком і Геннадієм Мартиненком, які виступають за СП «Хорстер». Поки що Фортуна більше посміхається Олегові: він на коні Груз розпочав свій переможний марафон ще з січневих перемог у новобудові — кінноспортивному комплексі «Магнат» в Олександрівці Бориспільського району. У змаганнях, якими всі спортсмени, тренери й аматори кінного спорту традиційно вшанували пам’ять Леоніда Ваврищука, Красюк також посів перші позиції. Слідом за ним у двох найвисотніших конкурах закріпився Геннадій Мартиненко, який обидва рази стартував на «німкені» Франкетауні. Треті місця посіли Віктор Гладкий на Раміно й Ігор Прокопюк на єдиній серед четвероногих спортсменів кобилі на кличку Шарада. Близькими до перемоги були й Наталія Усенко, Дмитро Монтьєв, Максим Козин, Володимир Кокіш. Проте цього разу їм не допомогло навіть повторення вправ. Серед юніорів хороше враження справили Роман Рокитнянський і Ганна Пархоменко. Та якщо Роман залишився другим, то штрафні не дозволили Ганні поборотися за перші позиції. Найвищий щабель зайняла Юлія Хист, котру по всьому маршруту без особливих проблем провіз досвідчений Брейк, а третє місце, зважаючи на результати повторення вправ, дісталося Ярославу Слєпньову.

Якщо в подоланні перешкод позиції лідерів були порівняно з минулим роком дещо зміщено, то в виїждженні істотних коректив не було. Досвідчені майстри так само виборюють поміж собою звання найкращого. Цього разу в Середньому призі № 2 зі значним відривом від суперниць перемогла Людмила Монтьєва. На 15-річному Аргументі вона показала бездоганну їзду. Другою залишилася Наталія Садовська на вороному Клівері, а третє місце присудили Ганні Дяченко, яка виступала на Кипарисі. У Середньому призі № 1 не було рівних Інні Цидренковій на Велкомі. До речі, провідні позиції в торішньому рейтингу з об’їжджання були в чемпіонки України Наталії Садовської, Людмили Монтьєвої, Олени Мотузко й у заслуженого майстра спорту Юрія Ковшова. У подоланні перешкод золота медаль чемпіона країни дісталася Володимиру Вощакіну, а «срібло» і, відповідно, другий рядок у рейтингу — Андрію Лапигіну. У триборстві найкращими визнано Вадима Легкодуха, Андрія Сеніна й Андрія Лапигіна, який виступає в двох видах. Що скажуть спортсмени цього року — покаже час.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі