МАЙЖЕ ЯК БіГОМ...

Читайте також

Досі, через сорок років після закінчення спортивної кар’єри, відчуваю братерство з людьми, котрі присвятили своє життя одному з найважчих і невдячних занять — спортивній ходьбі. Нині вона відрізняється від спортивного бігу лише винятковою незручністю способу швидкого пересування стадіоном або шосе. Проте, попри це, результати в ходьбі на відстані від 3-х до 50-и кілометрів неухильно наближаються до чисто бігових.

Не дуже давно в містечку Айзенгюттенштадт у Німеччині пройшов черговий розіграш Кубка Європи зі спортивної ходьби. І приємно повідомити, що старший тренер із цього виду в Держкоммолспорттуризму України майстер спорту міжнародного класу Юрій Андрущенко привіз у рідну федерацію легкої атлетики рідкісної краси майже золотий приз за третє місце наших жінок-скороходів у командному заліку.

З сумом зазначу, шановні читачі, що, маючи 40 років тому результати світового класу в ходьбі, тепер на 20-кілометровці програв би переможниці Кубка Європи росіянці Олімпіаді Івановій майже три кола стадіону — у неї час 1 година 26 хвилин 48 секунд. А третє місце нашої команди жінок склалося з сьомого результату Валентини Савчук, 15-го місця Віри Зозулі, 16-го й 17-го Людмили Єгорової та Тетяни Рогозіної. Вони програли командам Італії й Румунії.

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
Останні новини
USD 26.55
EUR 28.89