МИТТЄВІ ПЕРЕТВОРЕННЯ

28 липня 2000, 00:00

Читайте також

Ц Глибоко посаджені очі, якщо знати деякі секрети, досить легко збільшити та зробити виразнішими. Для цього на верхню повіку, починаючи від внутрішнього кутика ока й аж до брів, нанесіть тіні дуже світлого тону. Розріз очей підкреслюється смужкою фарби тільки біля зовнішнього кутика ока. Вії сильно підфарбовуються тушшю, завдяки чому очі стають виразнішими. Для особливо урочистого «виходу» не забороняються й штучні вії.

Ц Близько посаджені очі. Tіні на верхню повіку наносять, починаючи приблизно із середини, і злегка розтушовують, рухаючись угору, й біля зовнішнього кутика ока. На перенісся й біля внутрішнього очного кутика наносять дуже світлі фарби. Розріз очей відтінюють смужкою більш інтенсивної фарби, починаючи від середини повіки й у напрямку до зовнішнього кутика ока. Брови на переніссі обов’язково вискубуйте. Світлі брови підфарбовуйте олівцем.

Ц Широко посаджені очі. Тіні для повік наносять на внутрішню частину очного кутика й розтушовують у напрямку до брів. Смужку фарби для відтінення розрізу очей наносять ширше біля перенісся, причому, починаючи із середини ока вона звужується та закінчується, не сягаючи зовнішнього очного кутика. Брови підмальовують якнайближче до перенісся.

Ц Опуклі очі виглядають глибшими з допомогою матових і неяскравих тонів. Усю верхню повіку відтіняють малопомітними матовими тінями. Під бровою тонуємо повіку світлим тоном. Обов’язково підкресліть край нижньої повіки — контурним олівцем або темними тінями.

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
Останні новини
USD 26.59
EUR 28.96