ВИРУШАЮЧИ НА ВіДПОЧИНОК

14 липня 2000, 00:00

Читайте також

Перш ніж розпочинати відповідальний процес збирання на відпочинок, складіть усе, що намірилися брати з собою в подорож, і окиньте критичним поглядом. Чи не забагато?

Якщо ні, то для зачину складіть увесь одяг. Чим би ви не збиралися заповнити валізу, принципи упаковки не змінюються: важке та міцне кладуть униз, а легке і ніжне — зверху. Порожнини між великими речами заповнюйте дріб’язком — шкарпетками, ременями, щітками. Це допоможе зафіксувати великі речі.

Не беріть одяг для будь-якої погоди. Розвідайте прогноз. Щоб не прасувати, залиште лляні речі вдома. Одяг, який не мнеться, можна згорнути валиком і розмістити його по кутках валізи, використовуючи кожен сантиметр простору.

Захопіть речі, що добре комбінуються між собою. Штани та футболка, які носите вдень, можуть стати вечірнім нарядом, коли їх поєднати з боді та піджаком. Парео — косинка на стегна, вдягнута вдень із купальником, увечері може перетворитися на чудову прикрасу.

Притримуйтеся суцільних відтінків кольорів, що легко поєднуються, уникаючи надмірних візерунків і малюнків. Чудово поєднуються між собою чорне, червоне і біле.

Не беріть більше трьох пар взуття (включно з тією, що на вас). По змозі обмежтеся двома парами.

У косметичку кладіть усі пробники і віддавайте перевагу продукції «два в одному». Ароматизований лосьйон для тіла можна використовувати як універсальний зволожувач і замість парфумів. Рідина для миття тіла ненадовго може перетворитися на шампунь і засіб для прання делікатної білизни.

Упакуйте всі предмети особистої гігієни в пластиковий пакет (постарайтеся обмежитися одним), що закривається зверху. Такі пакети захистять одяг від рідини, яка може розлитися всередині.

Не забудьте покласти сонцезахисний крем.

(За матеріалами Men health і «Экрана недели»)
Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
Останні новини
USD 26.55
EUR 28.89