ЗБИРАЄМОСЯ НА ПЛЯЖ

14 липня 2000, 00:00

Читайте також

Незважаючи на те, що часті дощі, навпаки, женуть нас із пляжу, все ж про купальники, як неодмінний атрибут літа, поговорити варто. Вибираючи одяг, зазвичай ми намагаємося купити той, що найкраще приховує недоліки. Із купальниками ж усе навпаки. Оскільки вони практично нічого не приховують.

Вибір купальників — справа вельми небезпечна, і не варто ставитися до цього легковажно. Навіть якщо ви до літа так і не встигли схуднути, це ще не привід обростати всілякими комплексами. Загорніться в парео (довга шовкова або бавовняна хустка, що зав’язується на поясі) — і нехай інші тільки здогадуються про те, що він приховує!

Чому б не зупинитися на купальнику з трусиками-шортиками? Цілком оригінально — тим більше, що до цього прийшли і багато модельєрів. Вже нікого не зупиняє той факт, що ця форма «не подовжує ногу».

Засмага засмазі різниця, і вже не вельми актуально повністю вкриватися коричнево-золотавою «кірочкою». Всі ми знаємо, що це некорисно, а виходить, і не модно. Тому, обираючи між екстремальним бікіні і консервативним закритим купальником, не варто керуватися принципом максимальної оголеності.

Стосовно форми ліфа — ось тут варто помізкувати, що вам личитиме краще. Упевнені в ідеальності своїх принад — обтягніть себе еластичною тканиною, що набуває форми тіла. Не впевнені і хочете ввести в оману оточуючих — віддайте перевагу «чашечкам» push-up. Тільки, якщо у ваших пляжних планах — гра у волейбол або інші активні види відпочинку, задумайтеся, як «поводитиметься» ваш ліф!

Матеріали майже для всіх купальників — це поєднання по- ліаміду, лайкри та еластану. Можна знайти і бавовну з лайкрою, тоді тіло ще краще дихає. Оптимальний варіант — коли до складу тканини входять так звані «мерилові» волокна. Вони прекрасно тримають форму і пропускають повітря. Рідко, але можна зустріти купальники з матеріалу, що пропускає сонячні промені (тобто в закритому купальнику ви загоряєте повністю).

Звичайно, добре б мати, як мінімум, два купальники: один жіночний і сексуальний, інший — спортивний. Але особливо важливо скласти комплексний пляжний гардероб.

По-перше, обов’язково парео або пляжний прозорий халатик. Потім — капелюшок, панамка або кепка з довгим козирком. Сабо і в’єтнамки мають бути в цьому сезоні неодмінно з квіточками, а пляжні сумки — прозорими. Крім того, не забудьте про рушник, підстилку й інші необхідні дрібнички...

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Немає коментарів
Реклама
Останні новини
USD 26.59
EUR 28.96