Чех Ягр став найвіковішим автором голу у професійному хокеї

Чех Ягр став найвіковішим автором голу у професійному хокеї Яромір Ягр © rytirikladno.cz
Знаменитий чех відзначився рекордом.

Легендарний чеський хокеїст Яромір Ягр став найвіковішим автором голу в історії професійного хокею.

Нападник виступає за рідний "Кладно" у Чехії та одночасно володіє клубом.

Команда ветерана зустрічалася у стиковому поєдинку у боротьбі за місце в еліті чеського хокею з "Всетіном". Ягр вийшов на лід та закинув шайбу у ворота суперника вже на другій хвилині. "Кладно" зрештою переміг з рахунком 7:2.

Для Яроміра Ягра це був перший гол цього сезону. Він закинув шайбу у віці 52 років та 63 днів. Це новий рекорд історії професійного хокею.

Відео голу Ягра

Ягр перевершив досягнення легендарного канадця Горді Хоу, який відзначався голом у 52 роки та 11 днів.

Яромир Ягр виступав у НХЛ із перервами, починаючи з 1990 року. У "Кладно" нападник перейшов у 2018-му році. Чех двічі вигравав Кубок Стенлі з "Піттсбургом", а також ставав олімпійським чемпіоном та двічі чемпіоном світу. Ягр є лідером серед усіх європейських хокеїстів у НХЛ за кількістю очок та передач в історії.

Раніше визначився чемпіон України з хокею.