Чиновники і дороги

Поділитися
Чиновники і дороги
У 2001 р. втрати української економіки від незадовільної якості автодоріг становили 20 млрд грн на рік, або 3,5% ВВП, а тепер зросли до 55 млрд грн, тобто у 2,75 рази.

У 2013 р. на дорожнє господарство України планують витратити 28,974 млрд грн, 2014-го - 32,207 млрд грн. Це випливає із затвердженої Кабміном Державної цільової економічної програми розвитку автомобільних доріг загального користування на 2013–2018 рр., повідомляє "Інтерфакс-Україна".

Реалізація програми коштуватиме приблизно 214 млрд грн. Кошти з держбюджету становитимуть 133,582 млрд грн., з інших джерел - 80,452 млрд грн. У Кабміні планують провести будівництво і реконструкцію 1,5 тис. км автомобільних доріг і відремонтувати понад 24 тис. кілометрів.

Глава Укравтодору Євген Прусенко (заяву якого наводить "Українська правда") повідомив, що у 2001 р. втрати української економіки від незадовільної якості автодоріг становили 20 млрд грн на рік, або 3,5% ВВП, а тепер зросли до 55 млрд грн, тобто у 2,75 рази.

Незадовільний стан як магістральних, так і місцевих доріг давно став притчею во язицех. Так, згідно з результатами дослідження, проведеного нещодавно компанією GFK Ukraine в шести найбільших мегаполісах України, головною міською проблемою виявився саме стан автодоріг. Про це заявили 32,8% опитаних. 54,6% респондентів вважають, що ця проблема потребує негайного вирішення.

За словами голови Укравтодору, корупційні явища в автодорожній галузі не дуже впливають на загальну ситуацію…

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі