Вибір українців — не "Український вибір"

7 лютого 2014, 21:18
Евросоюз

Читайте також

Союз з Євросоюзом підтримують 46,7% українських громадян, водночас за союз із Росією, Білоруссю й Казахстаном висловлюються 38% опитаного населення.

Згідно з оприлюдненими у п'ятницю під час прес-конференції в агентстві "Інтерфакс-Україна" результатами опитування, проведеного Центром соціальних і маркетингових досліджень "Соціс" і Київським міжнародним інститутом соціології (КМІС), так би висловилися громадяни України, якби з цього питання найближчим часом було проведено всеукраїнський референдум.

Причому проти союзу з ЄС виступають 33,8%, а проти союзу з Росією, Білоруссю й Казахстаном — 39,8% опитаних. Разом із тим, 9–10% заявили, що не мають наміру брати участь у такому референдумі, а 10–13% вагалися з відповіддю.

Помітили помилку?
Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
2 коментаря
  • Konstanzhoglo 10 февраля, 06:07 маленький вопросик, а что это такое "Союз с Евросоюзом"? Если автор имел в виду членство в ЕС, то Украине его никто не обещал, а если что либо другое, то интересна была бы информация, хоть кто-то из голосовавших поинтересовался, что этот набор слов обозначает или тупо проголосовали непонятно за что?;) Відповісти Цитувати Поскаржитись
Реклама
Останні новини
USD 27.04
EUR 29.06